اخبار رسانه

قدردانی فدراسیون جهانی والیبال از صداوسیما

فدراسیون جهانی والیبال برای چندمین سال پیاپی، برای کیفیت پوشش بازی های لیگ والیبال ملت های 2019 از صداوسیما قدردانی کرد.

مهرداد عظیمی رئیس مرکز تولید و فنی سیما ضمن اشاره به اعزام واحد سیار شماره 16(با 16 دوربین) به منظور پوشش زنده این مسابقات در ارومیه و اردبیل گفت: این بازی ها با 10 دوربین حرفه ای و 3 دوربین حرفه ای ورزشی در مجموع با 13 دوربین و 10 کانال با قابلیت پخش تصاویر آهسته و با کیفیت بالای وضوح، پوشش داده می شود.
رئیس مرکز تولید و فنی سیما افزود: کلیه درخواست های فدراسیون جهانی والیبال برای این بازی ها به صورت دقیق انجام شده است و با تلاش همکاران این مرکز این بازی ها برای پخش بین المللی و داخلی به خوبی پوشش داده شده است و مسوول رسانه ای فدراسیون جهانی والیبال به همین دلیل از صداوسیما قدردانی کرده است.
لیگ والیبال ملت‌ها 2019 با حضور ۱۶ تیم از کشورهای آرژانتین، استرالیا، برزیل، بلغارستان، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایران، ایتالیا، ژاپن و لهستان، پرتغال، روسیه، صربستان و آمریکا از دهم خرداد به مدت پنج هفته تا نهم تیر برگزار می‌شود و بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در قالب ویژه برنامه «والیبال 2019» از شبکه سه سیما و سایر بازی‌ها نیز از شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش می‌شود.

آمار بازدید خبر: 375

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر