جدول پخش

شبکه پویا
  • شروع برنامه:08:02:31
  • پایان برنامه: 08:09:00
  • طول برنامه:6 دقیقه

تلاوت قرآن

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:08:16:07
  • پایان برنامه: 08:25:57
  • طول برنامه:9 دقیقه

بره کوچولو - قسمت 57

کارگردان: David Scanlon, Liz Whitaker, Jackie Cockle نویسنده: Jackie Cockle, Dave Osmand, Wayne Jackman, Andrew Viner, Dave Ingham, Chris Parker,... انیماتور: Oli Putland, Steve Cox, Jason Comley, Jacky Howson, Laurie Sitzia, Gareth Love, Malcolm Lamont,

  • شروع برنامه:08:30:09
  • پایان برنامه: 08:42:16
  • طول برنامه:12 دقیقه

حیوانات کاغذی - قسمت 39

کارگردان: Juhaidah Joemin نویسنده: Noelle Wright, Pete Reeves, Dev Ross, Frank Young, Joe Purdy, Karen Ho موسیقی: Luis Leonardo Suárez, Annie Rojas, Dan Frausto, Maggie Vera and Axel Moss تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 52 مدت: 11 دقیقه‌ای کشور سازند

  • شروع برنامه:08:45:05
  • پایان برنامه: 08:53:57
  • طول برنامه:8 دقیقه

اتل متل یه جنگل - قسمت 39

کارگردان: حسین صفارزادگان نویسنده: لیدا فضلی، مونا شاهی، موسسه فیلمنامه نویسی ترمه انیماتور: علی نیکو رزم، مریم جمالی، مریم مکی‌نژاد، نیما غضنفری، مهدی توانا موسیقی: یوسف قربانی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری

  • شروع برنامه:09:00:00
  • پایان برنامه: 09:10:48
  • طول برنامه:10 دقیقه

نقاش کوچولو - قسمت 26

کارگردان: بابک نظری نویسنده: هدا مسعودی، هدیه شاهرودی، سمیرا خسروجردی، مسعود اصلانی، آرش برهان، احمد تجویدی انیماتور: فاطمه نیرینی، وحید اصفهانی، داریوش نوری، جواد قربان پور موسیقی: شاندیز مهرآبادی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 104 مدت: 12 دقیقه‌ای

  • شروع برنامه:09:14:59
  • پایان برنامه: 09:21:56
  • طول برنامه:6 دقیقه

پوکویو - قسمت 19

کارگردان: Guillermo García Carsí, David Cantolla, Alfonso Rodriguez نویسنده: Guillermo García Carsí, David Cantolla, Luis Gallego, Andy Yerkes,… انیماتور: Roberto F. Johns, Remi Hueso, Gabriel García, Mirela Gispert, Juan Luis Gorjón,… موسیقی: Daniel Here

  • شروع برنامه:09:30:01
  • پایان برنامه: 09:40:08
  • طول برنامه:10 دقیقه

هری و سطل پر از دایناسورش - قسمت 11

کارگردان: Graham Ralph, Debra Toffan نویسنده: Ian Whybrow, Adrian Reynolds, Tony Collingwood, Bruce Robb,... انیماتور: John Shaw موسیقی: Steve D'Angelo, Terry Tompkins,... تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 45 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک کانادا

  • شروع برنامه:09:45:00
  • پایان برنامه: 09:55:13
  • طول برنامه:10 دقیقه

پانی پنگوئن - قسمت 14

کارگردان: Udo Beissel, Frederic Mege نویسنده: Eckart Fingberg, Stefanie Schutz, Norbert Bohnsack, Ulli Smandek انیماتور: David Alliet, David Courtil موسیقی: Eric Allouche, Franck Lebon تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 46 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: فرانسه سال

  • شروع برنامه:10:00:04
  • پایان برنامه: 10:13:53
  • طول برنامه:13 دقیقه

ماجراهای عمو رولی - قسمت 4

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:10:15:00
  • پایان برنامه: 10:23:23
  • طول برنامه:8 دقیقه

خرس کوچولو - قسمت 4

کارگردان: Brian McKaig, Raymond Jafelice نویسنده: Nancy Barr ، Neena Beber ، Suzanne Collins ، Peter Parnell ، Clive Endersby ، Peter Hume ، Hasmi Giakoumis و... انیماتور: Niall Johnston , Rob elliot , Dave Zach , Ted Collyer و... موسیقی: Lesley Barber ت

  • شروع برنامه:10:23:39
  • پایان برنامه: 10:29:39
  • طول برنامه:6 دقیقه

اعلام هفتگی پویا

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:10:30:04
  • پایان برنامه: 10:37:40
  • طول برنامه:7 دقیقه

کندویی‌ها - قسمت 50

کارگردان: David Willing, Ray Merritt نویسنده: David Willing، Bridget Hurst، Kate Scott، Ian Carney، Kerry Swash انیماتور: Mark Williams, Ani Mathew, Michael Earnest موسیقی: Ben Lee-Delisle تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 72 مدت: 7 دقیقه‌ای کشور سازند

  • شروع برنامه:10:45:00
  • پایان برنامه: 10:53:43
  • طول برنامه:8 دقیقه

اتل متل یه جنگل - قسمت 40

کارگردان: حسین صفارزادگان نویسنده: لیدا فضلی، مونا شاهی، موسسه فیلمنامه نویسی ترمه انیماتور: علی نیکو رزم، مریم جمالی، مریم مکی‌نژاد، نیما غضنفری، مهدی توانا موسیقی: یوسف قربانی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری

  • شروع برنامه:11:00:00
  • پایان برنامه: 11:06:30
  • طول برنامه:6 دقیقه

شهر قصه - قسمت 40

کارگردان: عماد شمس‌الهی انیماتور: عماد شمس‌الهی، فرانک شرق‌آرا موسیقی: سروش حاتمی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 80 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:11:15:00
  • پایان برنامه: 11:27:11
  • طول برنامه:12 دقیقه

حیوانات کاغذی - قسمت 40

کارگردان: Juhaidah Joemin نویسنده: Noelle Wright, Pete Reeves, Dev Ross, Frank Young, Joe Purdy, Karen Ho موسیقی: Luis Leonardo Suárez, Annie Rojas, Dan Frausto, Maggie Vera and Axel Moss تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 52 مدت: 11 دقیقه‌ای کشور سازند

  • شروع برنامه:11:30:00
  • پایان برنامه: 11:43:27
  • طول برنامه:13 دقیقه

نقاشی‌نقاشی - قسمت 86

کارگردان: امید درویشی نویسنده: نجمه هرندی تکنیک: دو بعدی مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:11:45:07
  • پایان برنامه: 11:54:56
  • طول برنامه:9 دقیقه

بره کوچولو - قسمت 56

کارگردان: David Scanlon, Liz Whitaker, Jackie Cockle نویسنده: Jackie Cockle, Dave Osmand, Wayne Jackman, Andrew Viner, Dave Ingham, Chris Parker,... انیماتور: Oli Putland, Steve Cox, Jason Comley, Jacky Howson, Laurie Sitzia, Gareth Love, Malcolm Lamont,

  • شروع برنامه:12:00:15
  • پایان برنامه: 12:11:01
  • طول برنامه:10 دقیقه

نقاش کوچولو - قسمت 25

کارگردان: بابک نظری نویسنده: هدا مسعودی، هدیه شاهرودی، سمیرا خسروجردی، مسعود اصلانی، آرش برهان، احمد تجویدی انیماتور: فاطمه نیرینی، وحید اصفهانی، داریوش نوری، جواد قربان پور موسیقی: شاندیز مهرآبادی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 104 مدت: 12 دقیقه‌ای

  • شروع برنامه:12:15:00
  • پایان برنامه: 12:21:57
  • طول برنامه:6 دقیقه

پوکویو - قسمت 20

کارگردان: Guillermo García Carsí, David Cantolla, Alfonso Rodriguez نویسنده: Guillermo García Carsí, David Cantolla, Luis Gallego, Andy Yerkes,… انیماتور: Roberto F. Johns, Remi Hueso, Gabriel García, Mirela Gispert, Juan Luis Gorjón,… موسیقی: Daniel Here

  • شروع برنامه:12:30:00
  • پایان برنامه: 12:39:59
  • طول برنامه:9 دقیقه

هری و سطل پر از دایناسورش - قسمت 4

کارگردان: Graham Ralph, Debra Toffan نویسنده: Ian Whybrow, Adrian Reynolds, Tony Collingwood, Bruce Robb,... انیماتور: John Shaw موسیقی: Steve D'Angelo, Terry Tompkins,... تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 45 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک کانادا

  • شروع برنامه:12:45:03
  • پایان برنامه: 12:55:24
  • طول برنامه:10 دقیقه

پانی پنگوئن - قسمت 13

کارگردان: Udo Beissel, Frederic Mege نویسنده: Eckart Fingberg, Stefanie Schutz, Norbert Bohnsack, Ulli Smandek انیماتور: David Alliet, David Courtil موسیقی: Eric Allouche, Franck Lebon تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 46 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: فرانسه سال

  • شروع برنامه:12:56:01
  • پایان برنامه: 13:02:00
  • طول برنامه:5 دقیقه

باکس اذانگاهی ظهر

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:13:02:00
  • پایان برنامه: 13:08:00
  • طول برنامه:6 دقیقه

باکس اذانگاهی ظهر

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:13:08:35
  • پایان برنامه: 13:14:35
  • طول برنامه:6 دقیقه

اعلام هفتگی پویا

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:13:15:00
  • پایان برنامه: 13:21:21
  • طول برنامه:6 دقیقه

شهر قصه - قسمت 39

کارگردان: عماد شمس‌الهی انیماتور: عماد شمس‌الهی، فرانک شرق‌آرا موسیقی: سروش حاتمی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 80 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:13:24:34
  • پایان برنامه: 13:29:35
  • طول برنامه:5 دقیقه

آگهی بازرگانی

پذیرش آگهی در شبکه کودک

  • شروع برنامه:13:30:00
  • پایان برنامه: 13:37:18
  • طول برنامه:7 دقیقه

کندویی‌ها - قسمت 49

کارگردان: David Willing, Ray Merritt نویسنده: David Willing، Bridget Hurst، Kate Scott، Ian Carney، Kerry Swash انیماتور: Mark Williams, Ani Mathew, Michael Earnest موسیقی: Ben Lee-Delisle تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 72 مدت: 7 دقیقه‌ای کشور سازند

  • شروع برنامه:13:39:12
  • پایان برنامه: 13:52:51
  • طول برنامه:13 دقیقه

نقاشی‌نقاشی - قسمت 79

کارگردان: امید درویشی نویسنده: نجمه هرندی تکنیک: دو بعدی مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:14:01:15
  • پایان برنامه: 15:20:28
  • طول برنامه:1 ساعت و 19 دقیقه

سینمایی گروه امداد هوایی

کارگردان: Tony Tang نویسنده: Jeff Bowler, Joe Fiorello تکنیک: سه بعدی کامپیوتری مدت: 91 کشور سازنده: امریکا سال ساخت: 2012

  • شروع برنامه:15:20:38
  • پایان برنامه: 15:30:11
  • طول برنامه:9 دقیقه

قصه ما مثل شد-1 - قسمت 61

کارگردان: عليرضا کاويان راد نویسنده: محمد ميرکیانی موسیقی: مهرداد جنابی تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 42 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1384 تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:15:32:14
  • پایان برنامه: 15:54:16
  • طول برنامه:22 دقیقه

بـیـنـوایـان - قسمت 23

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:16:00:23
  • پایان برنامه: 16:11:14
  • طول برنامه:10 دقیقه

خرس‌های کله فندقی - قسمت 24

کارگردان: Manny Hernandez نویسنده: Daniel Chong, Mikey Heller, Lauren Sassen, Spencer Porter, Bert Youn,… انیماتور: Richard Collado, Kevin Petrilak, Ryan Wasson, Robert Alvarez, Karl Fischer,… موسیقی: Brad Breeck تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 77 مدت: 12 دقیق