جدول پخش

شبکه پویا
  • شروع برنامه:08:15:02
  • پایان برنامه: 08:25:05
  • طول برنامه:10 دقیقه

دوستان جنگل - قسمت 11

دوستان جنگل زرافه، شیر، گراز، فیل، خرگوش و الاغ، از حیوانات این جنگل هستند. کارگردان: کیانوش عابدی، محمد رضا عابدی، علی جعفری نویسنده: محمد رضا عابدی، کاظم اخوان انیماتور: ابوالفضل جعفری، حسین جعفری، مهتاب وکیل، علی میرمحمدعلی، نفیسه میرمحمدعلی،حمیده میرم

  • شروع برنامه:08:30:00
  • پایان برنامه: 08:49:50
  • طول برنامه:19 دقیقه

توپولوها - قسمت 22

در این مجموعه‌ تلویزیونی که برای خردسالان ساخته شده است توپولوهای رنگارنگ در سرزمین توپولوها باهم بازی می‌کنند. کارگردان: آنه وود، آندرو داونپورت نویسنده: آنه وود، آندرو داونپورت موسیقی: آندرو مک کروری-شاند تکنیک: عروسکی تن‌پوش تعداد قسمت: 100 مدت: 25 دقی

  • شروع برنامه:09:00:01
  • پایان برنامه: 09:12:03
  • طول برنامه:12 دقیقه

جنگل دوستی - قسمت 7

کارگردان: محسن درویشی نویسنده: زهرا الفت انیماتور: زهرا بلالیان، افشین درخشان، صبا حسینی، زهره درخشان، یاسین آزادی، فاطمه فولادوند، مسعود درویشی، مصطفی میرزایی، مریم صالح، مهران درویشی موسیقی: محمدرضا پیرجانی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 1

  • شروع برنامه:09:15:00
  • پایان برنامه: 09:25:44
  • طول برنامه:10 دقیقه

تامی تراکتور - قسمت 41

کارگردان: Jerry Hibbert, Jimmy Wheeler,… نویسنده: Mark Holloway, Chris Trengove انیماتور: Slave Studios, Catalin Balaceanu,… موسیقی: Mark Sayer-Wade تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 52 مدت: 11 دقیقه‌ای کشور سازنده: انگلستان سال ساخت: 2003 شرکت سازنده:

  • شروع برنامه:09:30:00
  • پایان برنامه: 09:40:36
  • طول برنامه:10 دقیقه

خدا چه آفریده؟ - قسمت 57

نویسنده: فاطمه سادات حسن‌زاده تکنیک: رئال تعداد قسمت: 142 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1395 تهیه شده در: گروه خردسال شبکۀ کودک

  • شروع برنامه:09:45:00
  • پایان برنامه: 09:56:41
  • طول برنامه:11 دقیقه

دوست من گوش‌دراز - قسمت 7

کارگردان: Jason Groh نویسنده: Eric Rohmann, Clive Endersby, Karen Moonah, Katherine Sandford, Steven Westren,… انیماتور: Andy Powell, Ken Turner, Alejandro Gutierrez, Jason Lin, Andre Beaulne,… موسیقی: John Welsman تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 48 مدت: 10 دق

  • شروع برنامه:10:00:00
  • پایان برنامه: 10:21:55
  • طول برنامه:21 دقیقه

مهد‌پویا - قسمت 28

یک مهدکودک تلویزیونی در شبکه پویا با عروسک‌های شاد و جدید… کارگردان: سارا روستاپور نویسنده: سپیده شاه‌حسینی، ساناز شاه‌حسینی انیماتور: علی زارع موسیقی: فراز تلألو، خوانندگان خردسال: هومان زینعلی، مریم اوتادی، شادلین جواهردشتی تکنیک: تلفیقی تعداد قسمت: 9

  • شروع برنامه:10:30:00
  • پایان برنامه: 10:35:58
  • طول برنامه:5 دقیقه

مهدکودک خانم زرافه - قسمت 71

کارگردان: Josep Viciana نویسنده: Josep Viciana, Ian Carney, Teo Tarras انیماتور: Gloria Calás,… موسیقی: Josep Roig تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 50 مدت: 12 دقیقه‌ای کشور سازنده: اسپانیا سال ساخت: 2007 شرکت سازنده: Agogo Media, Neptuno Films, Televisió de Cat

  • شروع برنامه:10:45:07
  • پایان برنامه: 10:54:18
  • طول برنامه:9 دقیقه

کشتی کوچولوها - قسمت 15

کارگردان: Mole Hill, Mark Slater نویسنده: Stan Cullimore انیماتور: Malcolm Lamont, John Harmer, Gail Thomas موسیقی: John Tackley تکنیک: عروسکی تک فریم (استاپ موشن) تعداد قسمت: 35 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: انگلستان سال ساخت: 2000 شرکت سازنده: The Consor

  • شروع برنامه:11:00:00
  • پایان برنامه: 11:14:39
  • طول برنامه:14 دقیقه

جوجه جوجه طلایی - قسمت 40

کارگردان: نسرین قلی بیگیان نویسنده: حميدرضا حافظي انیماتور: قربانخانی، محمدرضا خانزاد، روانبخش صادقی، منصور منصوری، حمید محمدی تکنیک: کات اوت کلاسیک

  • شروع برنامه:11:15:01
  • پایان برنامه: 11:25:44
  • طول برنامه:10 دقیقه

مسی به اکیدو می‌رود - قسمت 39

مسی، پشمالوی کوچکی است که برای پیدا کردن جواب سؤالات خود به سرزمینی خیالی اُکیدو می‌رود.

  • شروع برنامه:11:30:00
  • پایان برنامه: 11:43:29
  • طول برنامه:13 دقیقه

نقاشی‌نقاشی - قسمت 39

کارگردان: امید درویشی نویسنده: نجمه هرندی تکنیک: دو بعدی مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: گروه خردسال شبکه کودک

  • شروع برنامه:12:00:01
  • پایان برنامه: 12:12:03
  • طول برنامه:12 دقیقه

جنگل دوستی - قسمت 6

کارگردان: محسن درویشی نویسنده: زهرا الفت انیماتور: زهرا بلالیان، افشین درخشان، صبا حسینی، زهره درخشان، یاسین آزادی، فاطمه فولادوند، مسعود درویشی، مصطفی میرزایی، مریم صالح، مهران درویشی موسیقی: محمدرضا پیرجانی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 1

  • شروع برنامه:12:15:04
  • پایان برنامه: 12:25:44
  • طول برنامه:10 دقیقه

تامی تراکتور - قسمت 40

کارگردان: Jerry Hibbert, Jimmy Wheeler,… نویسنده: Mark Holloway, Chris Trengove انیماتور: Slave Studios, Catalin Balaceanu,… موسیقی: Mark Sayer-Wade تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 52 مدت: 11 دقیقه‌ای کشور سازنده: انگلستان سال ساخت: 2003 شرکت سازنده:

  • شروع برنامه:12:30:04
  • پایان برنامه: 12:40:44
  • طول برنامه:10 دقیقه

خدا چه آفریده؟ - قسمت 56

نویسنده: فاطمه سادات حسن‌زاده تکنیک: رئال تعداد قسمت: 142 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1395 تهیه شده در: گروه خردسال شبکۀ کودک

  • شروع برنامه:12:45:00
  • پایان برنامه: 12:56:40
  • طول برنامه:11 دقیقه

دوست من گوش‌دراز - قسمت 6

کارگردان: Jason Groh نویسنده: Eric Rohmann, Clive Endersby, Karen Moonah, Katherine Sandford, Steven Westren,… انیماتور: Andy Powell, Ken Turner, Alejandro Gutierrez, Jason Lin, Andre Beaulne,… موسیقی: John Welsman تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 48 مدت: 10 دق

  • شروع برنامه:13:00:00
  • پایان برنامه: 13:24:41
  • طول برنامه:24 دقیقه

مهد‌پویا - قسمت 27

کارگردان: سارا روستاپور نویسنده: سپیده شاه‌حسینی، ساناز شاه‌حسینی انیماتور: علی زارع موسیقی: فراز تلألو، خوانندگان خردسال: هومان زینعلی، مریم اوتادی، شادلین جواهردشتی تکنیک: تلفیقی تعداد قسمت: 90 مدت: 25 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت:

  • شروع برنامه:13:30:00
  • پایان برنامه: 13:36:04
  • طول برنامه:6 دقیقه

مهدکودک خانم زرافه - قسمت 70

کارگردان: Josep Viciana نویسنده: Josep Viciana, Ian Carney, Teo Tarras انیماتور: Gloria Calás,… موسیقی: Josep Roig تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 50 مدت: 12 دقیقه‌ای کشور سازنده: اسپانیا سال ساخت: 2007 شرکت سازنده: Agogo Media, Neptuno Films, Televisió de Cat

  • شروع برنامه:13:43:02
  • پایان برنامه: 13:56:36
  • طول برنامه:13 دقیقه

جوجه جوجه طلایی - قسمت 39

کارگردان: نسرین قلی بیگیان نویسنده: حميدرضا حافظي انیماتور: قربانخانی، محمدرضا خانزاد، روانبخش صادقی، منصور منصوری، حمید محمدی تکنیک: کات اوت کلاسیک تعداد قسمت: 78 مدت: 15 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:14:00:50
  • پایان برنامه: 14:20:23
  • طول برنامه:19 دقیقه

بچه‌های کوه آلپ - قسمت 3

کارگردان: Kôzô Kusaba نویسنده: Patricia Saint John فیلمنامه: Kenji Yoshida, Hiroshi Otsuka انیماتور: Kazuo Takematsu, Eimi Maeda, Yoshiharu Satô تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 48 مدت: 24 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: ۱۹۸۳ شرکت سازنده: استودیو انیمیش

  • شروع برنامه:14:30:00
  • پایان برنامه: 14:52:38
  • طول برنامه:22 دقیقه

بنر سنجاب کوچولو

کارگردان: Fumio Kurokawa تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 20 مدت: 22 دقیقه ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1979 شرکت سازنده: کمپانی نیپون

  • شروع برنامه:15:00:01
  • پایان برنامه: 15:14:40
  • طول برنامه:14 دقیقه

در قلب کبودان - قسمت 3

کارگردان: علی بانگین نویسنده: علی بانگین انیماتور: مهدی خاقان‌قره‌باغ، سمیه شایسته‌پور، علی پورحبیبی، هیمن معروفی، فرزاد چوگل، بهزاد چوگل، کوثر مفتی‌زاده موسیقی: رامین حبیب زاده تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری

  • شروع برنامه:15:22:10
  • پایان برنامه: 15:28:09
  • طول برنامه:5 دقیقه

بره ناقلا

کارگردان: ریچارد گولزووسکی، کریستوفر سدلر نویسنده: جان اسپارکز، جاستین فلچر، کیت هاربر، ریچارد وبر، جو آلن انیماتور: ریچارد گولزووسکی، آلیسون اسنودن، دیوید فاین موسیقی: مارک توماس تکنیک: عروسکی تک فریم (استاپ موشن) کشور سازنده: انگلستان سال ساخت: 2007-201

  • شروع برنامه:15:30:04
  • پایان برنامه: 15:44:00
  • طول برنامه:13 دقیقه

مهارت‌های زندگی

دانا، پسربچه‌ایست که در یک خانوادۀ فرهنگی و متوسط به همراه خواهر، مادر، پدر، پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کند.

  • شروع برنامه:15:45:00
  • پایان برنامه: 15:55:42
  • طول برنامه:10 دقیقه

همسایه ها

کارگردان: بهروز یغماییان نویسنده: مهكامه يغمائيان، بهروز سالمي، گلچهره صادق زاده، امیر رضا نوری پرتو انیماتور: پژمان فیروز بخت، شراره نباتی، فرهاد عباس نژاد، مهدیه هاشمی، فاطمه زندی آتشبار، نگار زنجانی زاده، ساره بهره مند، آبتین یغماییان، زهره امراء زاده،

  • شروع برنامه:16:00:00
  • پایان برنامه: 16:55:00
  • طول برنامه:55 دقیقه

مل‌مل - قسمت 32

تکنیک: زنده-عروسکی تعداد قسمت: 90 مدت: 60 دقیقه‌ای تهیه شده در: شبکه کودک

  • شروع برنامه:17:00:01
  • پایان برنامه: 17:12:45
  • طول برنامه:12 دقیقه

خرس‌های محافظ جنگل - قسمت 28

کارگردان: Xing Xuhui, Ding Liang نویسنده: Huida Lin, Rachel Xu, Tianlong Ye انیماتور: Alex Peng, Qiang Wamg, Ansong Mao, Uncle Mo, Bim Liu,… تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 104 مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: چین سال ساخت: 2012 شرکت سازنده: Fantawild A

  • شروع برنامه:17:29:59
  • پایان برنامه: 17:52:40
  • طول برنامه:22 دقیقه

کارآگاه نجار

کارگردان: روح‌الله ظریف نویسنده: سپیده شاه‌حسینی، ساناز شاه‌حسینی، علی گودرزی موسیقی: فراز تلالو، خواننده: علیرضا مجیدی تکنیک: رئال مدت: 22 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکه کودک کانال نهال شاعر: امیرسلطان احمدی شر

  • شروع برنامه:18:00:01
  • پایان برنامه: 18:20:52
  • طول برنامه:20 دقیقه

لاک‌پشت‌های نینجا - قسمت 36

کارگردان: Jin-gon Kim, Ho-jun Lee, Kyung-soo Lee, Sung-dae Kang, Je-Ha You, Jae-il Park نویسنده: Greg Johnson, Eric Luke,… انیماتور: Bong-geun Kim, Ju-hyun Lee, Chang-oh Park, Hyung-gyu Park, Il Sun, Bong-geun Kim موسیقی: Norman J. Grossfeld, Russel Velaz

  • شروع برنامه:18:24:10
  • پایان برنامه: 18:29:21
  • طول برنامه:5 دقیقه

گروه تحقیق

در آزمایشگاه پروفسور قورباغه، هر روز ماجراهای خنده‌داری اتفاق می‌افتد. کارگردان: Vladimir Zadorozhnyj تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 14 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک اوکراین و سیشل سال ساخت: 2013

  • شروع برنامه:18:30:00
  • پایان برنامه: 18:54:09
  • طول برنامه:24 دقیقه

مسابقه تلفنی جام نهالی - قسمت 91

کارگردان: مهدی نیک‌روش مدت: 30 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکۀ نهال

  • شروع برنامه:19:00:00
  • پایان برنامه: 19:23:50
  • طول برنامه:23 دقیقه

بچه‌های کوه آلپ - قسمت 39

کارگردان: Kôzô Kusaba نویسنده: Patricia Saint John فیلمنامه: Kenji Yoshida, Hiroshi Otsuka انیماتور: Kazuo Takematsu, Eimi Maeda, Yoshiharu Satô تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 48 مدت: 24 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: ۱۹۸۳ شرکت سازنده: استودیو انیمیش

  • شروع برنامه:19:30:00
  • پایان برنامه: 19:50:13
  • طول برنامه:20 دقیقه

بنر سنجاب کوچولو - قسمت 12

کارگردان: Fumio Kurokawa تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 20 مدت: 22 دقیقه ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1979 شرکت سازنده: کمپانی نیپون

  • شروع برنامه:19:52:03
  • پایان برنامه: 19:57:50
  • طول برنامه:5 دقیقه

رود رانر

کارگردان: چاک جونز نویسنده: مایکل ماتز سال ساخت: 1948 شرکت سازنده: کمپانی برادران وارنر

  • شروع برنامه:20:00:01
  • پایان برنامه: 20:13:05
  • طول برنامه:13 دقیقه

در قلب کبودان - قسمت 2

کارگردان: علی بانگین نویسنده: علی بانگین انیماتور: مهدی خاقان‌قره‌باغ، سمیه شایسته‌پور، علی پورحبیبی، هیمن معروفی، فرزاد چوگل، بهزاد چوگل، کوثر مفتی‌زاده موسیقی: رامین حبیب زاده تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 13 مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری

  • شروع برنامه:20:15:38
  • پایان برنامه: 20:20:42
  • طول برنامه:5 دقیقه

لذت دانایی

کارگردان: روانبخش صادقی نویسنده: روانبخش صادقی انیماتور: پوپک نوید تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 16 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1386 تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:20:30:00
  • پایان برنامه: 20:41:31
  • طول برنامه:11 دقیقه

مهارت‌های زندگی

کارگردان: فرخ یکدانه، ارشاد رهبر، مهراب ناصری، بهروز روستایی، مرتضی محمدی نویسنده: فرخ یکدانه، منوچهر اکبرلو، مهدی شاه‌پیری، برزویه نوروزی، امین حسینیون و... انیماتور: نیلوفر ضیائی، سحر صادقی، میترا خارستانی، مهشید کسائی موسیقی: بهرنگ قدرتی تکنیک: سه‌بعدی

  • شروع برنامه:20:45:02
  • پایان برنامه: 20:57:00
  • طول برنامه:11 دقیقه

همسایه ها

کارگردان: بهروز یغماییان نویسنده: مهكامه يغمائيان، بهروز سالمي، گلچهره صادق زاده، امیر رضا نوری پرتو انیماتور: پژمان فیروز بخت، شراره نباتی، فرهاد عباس نژاد، مهدیه هاشمی، فاطمه زندی آتشبار، نگار زنجانی زاده، ساره بهره مند، آبتین یغماییان، زهره امراء زاده،

  • شروع برنامه:21:00:00
  • پایان برنامه: 21:12:31
  • طول برنامه:12 دقیقه

خرس‌های محافظ جنگل - قسمت 27

برایار و برامبل، خرس‌های محافظ جنگل هستند. کارگردان: Xing Xuhui, Ding Liang نویسنده: Huida Lin, Rachel Xu, Tianlong Ye انیماتور: Alex Peng, Qiang Wamg, Ansong Mao, Uncle Mo, Bim Liu,… تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 104 مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده:

  • شروع برنامه:21:15:01
  • پایان برنامه: 21:26:40
  • طول برنامه:11 دقیقه

ویکی و مردان پر زور - قسمت 25

کارگردان: Éric Cazes نویسنده: Alexandre Reverend, Laurent Auclair, Robin Lyons,… انیماتور: Cam Ralph,… موسیقی: Lou Lussier, Valmont تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 19 مدت: 12 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک فرانسه و استرالیا سال ساخت: 2013 شرکت ساز

  • شروع برنامه:21:30:02
  • پایان برنامه: 21:46:11
  • طول برنامه:16 دقیقه

کاپیتان زد - قسمت 4

کارگردان: Tony Collingwood نویسنده: Tony Collingwood, Phil Harnage, David Ehrman, Charles Kaufman,… انیماتور: Take One Animation Production موسیقی: Andrew Dimitroff, Barry Trop, Stephen C. Marston تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 26 مدت: 22 دقیقه‌ای کشور سازنده

  • شروع برنامه:21:54:00
  • پایان برنامه: 21:59:32
  • طول برنامه:5 دقیقه

روسای کوچک

کارگردان: محمدرضا حسائی نویسنده: محمدرضا حسائی، مریم سادات مکی‌نژاد، رامتین شریفی، نسیم کاشی انیماتور: مریم سادات مکی‌نژاد، سارا عزیزیان، ساغر عزیزیان، ندا خوئی، مریم شیروانی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 26 مدت: 3 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلا