جدول پخش

شبکه پویا
  • شروع برنامه:08:08:48
  • پایان برنامه: 08:14:36
  • طول برنامه:5 دقیقه

پینگو

کارگردان: میتسوترو یوکویاما تعداد قسمت: 130 مدت: 5 دقیقه‌ای سال ساخت: 1986 شرکت سازنده: Silvio Mazzola Co.

  • شروع برنامه:08:15:00
  • پایان برنامه: 08:27:13
  • طول برنامه:12 دقیقه

پنی پوپو و رزماری - قسمت 28

کارگردان: Enzo D'Alò نویسنده: Vincenzo Cerami انیماتور: Alessio Giurintano, Quentin Mirioni, Delefo Olimpo,… موسیقی: Daniele Di Gregorio تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 92 مدت: 7 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک فرانسه، لوکزامبورگ و ایتالیا سال ساخت: 201

  • شروع برنامه:08:30:00
  • پایان برنامه: 08:39:52
  • طول برنامه:9 دقیقه

کیت و کیت بازیگوش - قسمت 3

کارگردان: Vladimir Ponomaryov, Anastasia Moshina نویسنده: Michael Meanies, Mike de Save, Vladimir Ponomaryov تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 32 مدت: 5 دقیقه ای کشور سازنده: روسیه سال ساخت: 2014 شرکت سازنده: Toonbox (Cyprus)

  • شروع برنامه:08:45:01
  • پایان برنامه: 08:54:42
  • طول برنامه:9 دقیقه

پابلو، روباه کوچولوی قرمز - قسمت 14

کارگردان: Albert Pereira Lazaro نویسنده: Hannah Gifford, Olivier Lebleu,Marie-Caroline Villand, John Grace,… انیماتور: Edouard Tchernov, Siju Thomax, Anca Chirulescu,… موسیقی: Rowland Lee تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 52 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مش

  • شروع برنامه:09:00:00
  • پایان برنامه: 09:10:06
  • طول برنامه:10 دقیقه

قصه‌های ریرا - قسمت 34

کارگردان: بابک نظری نویسنده: آناهیتا تیموریان، مزدک صالحی، احمد صحیحی، ثنا سمیعی، مینا حسین‌آبادی، صدف امین‌رنجبر انیماتور: کاظم میراحمدی، ملیکا زرین‌فام، شراره عبدالهی، بابک تقوی، بهنام تقوی موسیقی: امید فتح‌الهی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 104

  • شروع برنامه:09:15:00
  • پایان برنامه: 09:23:20
  • طول برنامه:8 دقیقه

میتو - قسمت 1

کارگردان: Miklós Temesi, Branko Ranitovic نویسنده: Gaby Kubach, Peter Bringmann, Bora Cosic, Antun Soljan انیماتور: Oszkár Hernádi, Pál Pálko, Ilona Kecskeméti, Károly Liliom, Leopold Fabiani, Zlatko Grgic, Turido Paus, Neven Petricic موسیقی: Hermann Thie

  • شروع برنامه:09:24:05
  • پایان برنامه: 09:29:11
  • طول برنامه:5 دقیقه

مول

کارگردان: زنیک میلر نویسنده: زنیک میلر، ایوان کلیما، جی.ای. نوووتنی موسیقی: وادیم پترو، میلوس واسیک، جیری استرونر کشور سازنده: جمهوری چک

  • شروع برنامه:09:30:00
  • پایان برنامه: 09:42:23
  • طول برنامه:12 دقیقه

المپیک حلزونی - قسمت 6

کارگردان: Pancho Monleón نویسنده: Pancho Monleón, Pablo LLorens, Carles Alberola انیماتور: Pancho Monleón, Natalia Ramirez, Jose Carlos Martinez, Alejandro Melia, Pablo Llorens, Sara Alvarez موسیقی: Sergi Rajadell, Leon Ar تکنیک: عروسکی تک فریم (استاپ موش

  • شروع برنامه:09:45:09
  • پایان برنامه: 09:57:34
  • طول برنامه:12 دقیقه

ماجراهای هیول‌آباد - قسمت 16

کارگردان: Matthew Darragh, Norton Virgien, Vitaly Shafirov,… نویسنده: Niamh Sharkey, Sascha Paladino, Robert Vargas,… انیماتور: Shane Collins, Marcos Corrêa, Matt Bugeja,… موسیقی: Matt Mahaffey تکنیک: سه بعدی کامپیوتری مدت: 12 دقیقه‌ای کشور سازنده: ایرلند

  • شروع برنامه:10:00:07
  • پایان برنامه: 10:25:14
  • طول برنامه:25 دقیقه

فرشته‌های آسمون - قسمت 2

کارگردان: محمد میرمعصومی نویسنده: مریم میرمعصومی، زهره جعفری موسیقی: احمد میرمعصومی، خواننده: علی پنجه‌ای مدت: 25 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: گروه کودک و نوجوان شبکه جام‌جم شاعر: مریم میرمعصومی

  • شروع برنامه:10:30:01
  • پایان برنامه: 10:40:06
  • طول برنامه:10 دقیقه

خرگوش‌های بازیگوش - قسمت 32

کارگردان: Bruno Desraisses نویسنده: Violaine Donadello – Szapary, Mireille Pertusot- Philippe Poirier انیماتور: Animation chile stedio موسیقی: Dame Blanche تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 96 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک ایتالیا و انگلستان شرکت سازن

  • شروع برنامه:10:45:00
  • پایان برنامه: 10:54:42
  • طول برنامه:9 دقیقه

پابلو، روباه کوچولوی قرمز - قسمت 15

کارگردان: Albert Pereira Lazaro نویسنده: Hannah Gifford, Olivier Lebleu,Marie-Caroline Villand, John Grace,… انیماتور: Edouard Tchernov, Siju Thomax, Anca Chirulescu,… موسیقی: Rowland Lee تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 52 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مش

  • شروع برنامه:11:00:00
  • پایان برنامه: 11:14:28
  • طول برنامه:14 دقیقه

مزرعه سبز - قسمت 6

کارگردان: علیرضا عباچی‌نژاد، علی بانگین نویسنده: علیرضا عباچی‌نژاد انیماتور: مهدی خاقان‌قره‌باغ، ساسان رمضانی، احد عباسی، امیررضا عباچی‌نژاد، سمیه شایسته‌پور، بهزاد چوگل، فرزاد چوگل، هیمن معروفی، علی پورحبیبی موسیقی: رضا خیبری تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعد

  • شروع برنامه:11:15:02
  • پایان برنامه: 11:24:53
  • طول برنامه:9 دقیقه

کیت و کیت بازیگوش - قسمت 4

کارگردان: Vladimir Ponomaryov, Anastasia Moshina نویسنده: Michael Meanies, Mike de Save, Vladimir Ponomaryov تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 32 مدت: 5 دقیقه ای کشور سازنده: روسیه سال ساخت: 2014 شرکت سازنده: Toonbox (Cyprus)

  • شروع برنامه:11:24:53
  • پایان برنامه: 11:30:00
  • طول برنامه:5 دقیقه

کلیپ بهترین بانوی دنیا

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:11:30:00
  • پایان برنامه: 11:42:48
  • طول برنامه:12 دقیقه

نقاشی‌نقاشی - قسمت 20

کارگردان: امید درویشی نویسنده: نجمه هرندی تکنیک: دو بعدی مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:11:45:00
  • پایان برنامه: 11:57:19
  • طول برنامه:12 دقیقه

پنی پوپو و رزماری - قسمت 29

کارگردان: Enzo D'Alò نویسنده: Vincenzo Cerami انیماتور: Alessio Giurintano, Quentin Mirioni, Delefo Olimpo,… موسیقی: Daniele Di Gregorio تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 92 مدت: 7 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک فرانسه، لوکزامبورگ و ایتالیا سال ساخت: 201

  • شروع برنامه:12:00:00
  • پایان برنامه: 12:10:22
  • طول برنامه:10 دقیقه

قصه‌های ریرا - قسمت 33

کارگردان: بابک نظری نویسنده: آناهیتا تیموریان، مزدک صالحی، احمد صحیحی، ثنا سمیعی، مینا حسین‌آبادی، صدف امین‌رنجبر انیماتور: کاظم میراحمدی، ملیکا زرین‌فام، شراره عبدالهی، بابک تقوی، بهنام تقوی موسیقی: امید فتح‌الهی تکنیک: کات اوت کامپیوتری تعداد قسمت: 104

  • شروع برنامه:12:30:00
  • پایان برنامه: 12:42:35
  • طول برنامه:12 دقیقه

المپیک حلزونی - قسمت 5

کارگردان: Pancho Monleón نویسنده: Pancho Monleón, Pablo LLorens, Carles Alberola انیماتور: Pancho Monleón, Natalia Ramirez, Jose Carlos Martinez, Alejandro Melia, Pablo Llorens, Sara Alvarez موسیقی: Sergi Rajadell, Leon Ar تکنیک: عروسکی تک فریم (استاپ موش

  • شروع برنامه:12:45:00
  • پایان برنامه: 12:55:05
  • طول برنامه:10 دقیقه

ماجراهای هیول‌آباد - قسمت 15

کارگردان: Matthew Darragh, Norton Virgien, Vitaly Shafirov,… نویسنده: Niamh Sharkey, Sascha Paladino, Robert Vargas,… انیماتور: Shane Collins, Marcos Corrêa, Matt Bugeja,… موسیقی: Matt Mahaffey تکنیک: سه بعدی کامپیوتری مدت: 12 دقیقه‌ای کشور سازنده: ایرلند

  • شروع برنامه:12:55:05
  • پایان برنامه: 13:00:12
  • طول برنامه:5 دقیقه

کلیپ بهترین بانوی دنیا

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:13:00:12
  • پایان برنامه: 13:11:44
  • طول برنامه:11 دقیقه

مزرعه سبز - قسمت 5

کارگردان: علیرضا عباچی‌نژاد، علی بانگین نویسنده: علیرضا عباچی‌نژاد انیماتور: مهدی خاقان‌قره‌باغ، ساسان رمضانی، احد عباسی، امیررضا عباچی‌نژاد، سمیه شایسته‌پور، بهزاد چوگل، فرزاد چوگل، هیمن معروفی، علی پورحبیبی موسیقی: رضا خیبری تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعد

  • شروع برنامه:13:15:10
  • پایان برنامه: 13:27:01
  • طول برنامه:11 دقیقه

دوست ما رمی خرسه - قسمت 26

تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 11 مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: چین شرکت سازنده: Nanning Fengzhi Entertainment Co.,Ltd

  • شروع برنامه:13:30:00
  • پایان برنامه: 13:40:03
  • طول برنامه:10 دقیقه

خرگوش‌های بازیگوش - قسمت 31

کارگردان: Bruno Desraisses نویسنده: Violaine Donadello – Szapary, Mireille Pertusot- Philippe Poirier انیماتور: Animation chile stedio موسیقی: Dame Blanche تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 96 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک ایتالیا و انگلستان شرکت سازن

  • شروع برنامه:13:46:17
  • پایان برنامه: 13:59:05
  • طول برنامه:12 دقیقه

نقاشی‌نقاشی - قسمت 20

کارگردان: امید درویشی نویسنده: نجمه هرندی تکنیک: دو بعدی مدت: 13 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1396 تهیه شده در: شبکه پویا

  • شروع برنامه:14:00:50
  • پایان برنامه: 15:34:11
  • طول برنامه:1 ساعت و 33 دقیقه

سینمایی هاچ زنبور عسل

کارگردان: Tetsuro Amino نویسنده: Tatsuo Yoshida تکنیک: دو بعدی مدت: 1 ساعت و 30 دقیقه کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 2010 شرکت سازنده: Shochiku Co., Ltd

  • شروع برنامه:15:34:23
  • پایان برنامه: 15:57:35
  • طول برنامه:23 دقیقه

رامکال - قسمت 10

کارگردان: Hiroshi Haitô, Seiji Endô, Shigeo Koshi نویسنده: Sterling North, Akira Miyazaki, Kasuke Satô انیماتور: Hayao Miyazaki موسیقی: Kumiko Oosugi تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 48 مدت: 23 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1977 شرکت سازنده: Nippon An

  • شروع برنامه:16:00:00
  • پایان برنامه: 16:39:48
  • طول برنامه:39 دقیقه

مادر

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:16:45:00
  • پایان برنامه: 16:55:22
  • طول برنامه:10 دقیقه

حکایات پندآموز - قسمت 2

تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 10 مدت: 12 دقیقه‌ای

  • شروع برنامه:17:00:04
  • پایان برنامه: 17:13:36
  • طول برنامه:13 دقیقه

کلاس اولی‌ها - قسمت 4

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:17:15:01
  • پایان برنامه: 17:23:36
  • طول برنامه:8 دقیقه

خاله ریزه و قاشق سحرآمیز - قسمت 20

کارگردان: Tatsuo Hayakawa نویسنده: Keiko Maruo, Maki Nakahara, Mamoru Oshii, Masaaki Sakurai موسیقی: Tachio Akano تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 120 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1983 شرکت سازنده: Studio Pierrot Co. Ltd, Gakken Co. Ltd

  • شروع برنامه:17:30:00
  • پایان برنامه: 17:44:39
  • طول برنامه:14 دقیقه

فضایل حضرت زهرا(س) - قسمت 4

کارگردان: سید حسن آقایی انیماتور: سینا برومند، امید دولت آبادی، سید علی آقایی، فرزاد محمودی موسیقی: پوریا ثابتیان تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 7 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:17:45:15
  • پایان برنامه: 17:56:39
  • طول برنامه:11 دقیقه

حکایات پندآموز - قسمت 4

تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 10 مدت: 12 دقیقه‌ای

  • شروع برنامه:18:03:38
  • پایان برنامه: 18:09:00
  • طول برنامه:5 دقیقه

تلاوت قرآن

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:18:15:19
  • پایان برنامه: 18:27:29
  • طول برنامه:12 دقیقه

فضایل حضرت زهرا(س) - قسمت 6

کارگردان: سید حسن آقایی انیماتور: سینا برومند، امید دولت آبادی، سید علی آقایی، فرزاد محمودی موسیقی: پوریا ثابتیان تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 7 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:18:30:00
  • پایان برنامه: 18:42:32
  • طول برنامه:12 دقیقه

دژ فضایی - قسمت 10

کارگردان: Ippei Kuri نویسنده: Carl Macek فیلمنامه: Steve Kramer موسیقی: Ulpio Minucci , John Mortarotti تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 85 مدت: 25 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1985 شرکت سازنده: Harmony Gold, Tatsunoko

  • شروع برنامه:18:49:08
  • پایان برنامه: 18:55:21
  • طول برنامه:6 دقیقه

رود رانر

کارگردان: چاک جونز نویسنده: مایکل ماتز سال ساخت: 1948 شرکت سازنده: کمپانی برادران وارنر

  • شروع برنامه:19:00:01
  • پایان برنامه: 19:11:32
  • طول برنامه:11 دقیقه

مهارت‌های زندگی

کارگردان: فرخ یکدانه، ارشاد رهبر، مهراب ناصری، بهروز روستایی، مرتضی محمدی نویسنده: فرخ یکدانه، منوچهر اکبرلو، مهدی شاه‌پیری، برزویه نوروزی، امین حسینیون و... انیماتور: نیلوفر ضیائی، سحر صادقی، میترا خارستانی، مهشید کسائی موسیقی: بهرنگ قدرتی تکنیک: سه‌بعدی

  • شروع برنامه:19:15:00
  • پایان برنامه: 19:25:19
  • طول برنامه:10 دقیقه

قصه ما مثل شد-1 - قسمت 22

کارگردان: عليرضا کاويان راد نویسنده: محمد ميرکیانی موسیقی: مهرداد جنابی تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 42 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران سال ساخت: 1384 تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:19:30:00
  • پایان برنامه: 19:51:34
  • طول برنامه:21 دقیقه

سرزمین کوچولوها - قسمت 14

کارگردان: Osamu Kasai نویسنده: Shun'ichi Yukimuro, Saburô Yokoi انیماتور: Yasuhiro Nakura, Yasuhiro Nakura, Hidetoshi Owashi,... موسیقی: Nozomi Aoki تکنیک: سل انیمیشن تعداد قسمت: 48 مدت: 24 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1984 شرکت سازنده: Toei

  • شروع برنامه:19:53:04
  • پایان برنامه: 19:58:15
  • طول برنامه:5 دقیقه

گروه تحقیق

کارگردان: Vladimir Zadorozhnyj تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 14 مدت: 5 دقیقه‌ای کشور سازنده: محصول مشترک اوکراین و سیشل سال ساخت: 2013

  • شروع برنامه:20:00:04
  • پایان برنامه: 20:55:04
  • طول برنامه:55 دقیقه

مل‌مل - قسمت 97

تکنیک: زنده-عروسکی تعداد قسمت: 90 مدت: 60 دقیقه‌ای تهیه شده در: شبکه کودک

  • شروع برنامه:21:00:01
  • پایان برنامه: 21:13:44
  • طول برنامه:13 دقیقه

کلاس اولی‌ها - قسمت 3

شبکه‌های پویا و نهال پنجره‌ای رو به بچه‌ها

  • شروع برنامه:21:15:01
  • پایان برنامه: 21:24:26
  • طول برنامه:9 دقیقه

خاله ریزه و قاشق سحرآمیز - قسمت 19

کارگردان: Tatsuo Hayakawa نویسنده: Keiko Maruo, Maki Nakahara, Mamoru Oshii, Masaaki Sakurai موسیقی: Tachio Akano تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 120 مدت: 9 دقیقه‌ای کشور سازنده: ژاپن سال ساخت: 1983 شرکت سازنده: Studio Pierrot Co. Ltd, Gakken Co. Ltd

  • شروع برنامه:21:30:00
  • پایان برنامه: 21:43:34
  • طول برنامه:13 دقیقه

فضایل حضرت زهرا(س) - قسمت 4

کارگردان: سید حسن آقایی انیماتور: سینا برومند، امید دولت آبادی، سید علی آقایی، فرزاد محمودی موسیقی: پوریا ثابتیان تکنیک: سه بعدی کامپیوتری تعداد قسمت: 7 مدت: 10 دقیقه‌ای کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا

  • شروع برنامه:21:44:59
  • پایان برنامه: 21:53:10
  • طول برنامه:8 دقیقه

حکایات پندآموز - قسمت 3

تکنیک: دو بعدی تعداد قسمت: 10 مدت: 12 دقیقه‌ای