پخش زنده

اخبار انتخابات

باید از تولید کنندگان و کارخانه داران حمایت کرد

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری: باید از تولیدکنندگان و کارخانه داران حمایت کرد و امنیت سرمایه به وجود آورد ولی بایدجلوی دلال ها و زالو صفتان ایستاد.

محمد باقر قالیباف در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: تجربه نشان داده است که برخی افراد در جامعه هستند که با قانون شکنی و با استفاده از خلا های قانونی و رانت، فرصت های بزرگی را بدست می آورند و منفعت های بزرگی به چنگ می آورند.

وی گفت: متقابلا این عده موجب می شوند تا حق و حقوق بخش عمده ای از مردم از بین برود.

قالیباف افزود: مثلا یک وارد کننده که با رانت می آید کالاهایی را که درکشور کارآفرینان تولید می کنند وارد می کند ، این ضربه به تولید کننده داخلی می زند.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: متاسفانه برخی از دولت ها با تصمیمات و سیاست های مقطعی شان مرتب قانون را عوض می کنند و همین موضوع موجب سوء استفاده می شوند.

وی افزود: به سایت گمرک اگر مراجعه کنید خواهید دید چقدر بخشنامه صادر می شود و این بخشنامه ها ثبات مشخصی ندارد.

قالیباف گفت: بخشی از سیاست ها موجب بدبختی مردم می شود مانند همین موضوع که هر روز شاهد تجمعاتی در سطح شهر از جمله کاسپین که این مشکل سیاست هاست و خانه های پردیس نیز از همین گونه هستند.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزود: منظور ما از چهار درصد، تولید کنندگان و کارخانه داران نیستند ما باید در کشور تولید ثروت کنیم و امنیت سرمایه داشته باشیم.

وی گفت: بیشتر شغل ها را بخش خصوصی ایجاد می کند و باید حمایت کنیم، اما چهار درصد افراد دلال ها و زالو صفتانی هستند که در حق 96 درصد ظلم می کنند.

قالیباف افزود: ما معتقدیم نباید اجازه دهیم جامعه دو قطبی شود هر جا کاخ باشد کوخ نشین هم خواهیم داشت.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولت مردم کاهش فاصله طبقاتی را اجرایی خواهیم کرد گرچه این کار هزینه های سنگینی را هم در پی خواهد داشت.

آمار بازدید خبر: 570

آخرین خبر