پخش زنده

اخبار انتخابات

حذف برنامه رادیویی

ستاد انتخاباتی قالیباف از حذف برنامه رادیویی این نامزد ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بر اساس اعلام این ستاد؛ برنامه گفتگوی رادیویی محمدباقر قالیباف که قرار بود عصر امروز پخش شود به علت اصلاحات زیاد کمیته نظارت بر تبلیغاتِ انتخابات و عدم امکان اصلاح، توسط صداوسیما حذف و به جای آن صوت برنامه "رو به دوربین" شبکه یک مجدد پخش شده است

پخش مجدد صوت برنامه رو به دوربین شبکه یک قالیباف
سیدمحمود رضوی، یکی از مسئولان ستاد تبلیغات محمدباقر قالیباف گفت: به علت اصلاحات کمیته نظارت بر تبلیغات و عدم امکان اصلاح به جای برنامه رادیو ایران آقای قالیباف، صوت برنامه رو به دوربین شبکه یک مجدد پخش شد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در برنامه تبلیغاتی رادیو ایران اظهار داشت: متاسفانه امروز مردم در صحنه سیاسی به صورت مقطعی حضور دارند.

قالیباف افزود: می‌خواهم از واقعیتی سخن بگویم که به مزاج دو گروه خوش نمی‌آید. یکی جمعی از مسئولان دولت امروز و دیگری افراد تافته جدابافته از مردم که بسیار محدود و کمتر از 4 درصد جامعه هستند.

وی اضافه کرد: متاسفانه امروز مردم در صحنه سیاسی به صورت مقطعی حضور دارند. در صحنه اقتصادی مردم اخراج شده اند و در صحنه فرهنگی مردم فرصت بروز استعدادها و ظرفیت‌های خود را پیدا نمی‌کنند.

قالیباف گفت: قصد دارم درباره واقعیت‌های امروز جامعه‌مان سخن بگویم. می‌خواهم از واقعیت‌هایی صحبت کنم که شاید برخی از مسئولان دولتی و برخی از مردم تافته جدا بافته خوششان نیاید.

وی افزود: امروز مردم ما در رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی در حاشیه هستند، در حوزه مسائل سیاسی نیز اگر در صحنه هستند به صورت مقطعی در صحنه‌های سیاسی حضور دارند.

قالیباف گفت: مردم ما را از گردونه مسائل اقتصادی اخراج کرده‌اند و از صحنه فرهنگ کنار زده هستند. اکنون فرصت مناسب برای بروز استعدادها و ظرفیت‌های مردم وجود ندارد.

وی افزود: ما کشوری غنی هستیم و امروز آمارها نشان می‌دهد یک درصد جمعیت جهان و ظرفیت‌های زیادی همچون جوانانی تحصیلکرده و با اراده داریم اما واقعیت تلخ این است با چنین منابع انسانی مردم فقیری داریم. قول حمایت از فقرا را دادیم چرا که آنها حق برگشت به زندگی دارند.

قالیباف گفت: اگر قول 5 میلیون شغل دادیم به این خاطر است که ریشه همه مشکلات و رکود و گرانی در نداشتن شغل و بیکاری جوانان است.

وی افزود: آنهایی که قاچاقچی حرفه‌ای هستند و دلالانی که زالوصفتانه بدون هیچ فعالیت و تلاشی بیشترین سهم و سود را از دسترنج کشاورزان و تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی می‌برند و از منافع چهار، پنج برابری برخوردارند اما تولیدکنندگان اصلی مقروضان به بانک‌ها هستند.

آمار بازدید خبر: 6062

آخرین خبر