پخش زنده

اخبار انتخابات

اساس کار ما شایسته سالاری است/ مسئولیت تجارت بین المللی را به وزارت خارجه خواهم داد

کاندیدای دوازدهم دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اولویت اول ما ٥ میلیون شغلی است که بر اساس آن سامانه‌ای را راه اندازی می‌کنیم و با آغاز دولت کرنومتر آن را هم روشن می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنکاران جوان ؛ محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولویت اول ما ٥ میلیون شغلی است که بر اساس آن سامانه‌ای را راه اندازی می‌کنیم و با آغاز دولت کرنومتر آن را هم روشن می‌کنیم چون ما عادت داریم سر قرارهایمان در وقت موعدش باشیم و ٥ میلیون شغل را به جوانمان تحویل دهیم.

وی ادامه داد: در حوزه بین الملل هم برنامه قطعی ما این است که تحولی در سیستم وزارت خارجه ایجاد کنیم به این معنا که سیستم ما چه قبل و چه بعد از انقلاب به جای صادراتی، وارداتی بوده است که ما مسئولیت تجارت بین المللی را به وزارت خارجه خواهیم داد که کنسولگری‌ها و مجموعه وزارت خارجه‌های ما مسئول صادرات کالاهای ایرانی شوند و همه تجار و تولیدکنندگان ما وقتی خارج از کشور می‌مانند بدانند محل اصلی‌شان آنجاست.

قالیباف در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه برنامه شما برای نخبگان چیست، تصریح کرد: اساس کار ما شایسته سالاری است و سعی ما این است که از نیروهای جوان و خلاق و با تجربه خود در سطوح مختلف استفاده کنیم.

آمار بازدید خبر: 480

آخرین خبر