پخش زنده

اخبار انتخابات

به مردم دروغ نگفتیم و نخواهیم گفت

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما هیچگاه به مردم دروغ نگفتیم ونخواهیم گفت خاطرنشان کرد: اساس کار ما بر شفافیت و صداقت است و زبان ما دچار لکنت برای عذرخواهی و بیان صداقت به مردم نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، روحانی در جمع کارکنان، مهندسین و کارگران ایران خودرو اظهارداشت: کشور مال مردم و ملت صاحب کشور هستند عده ای معتقدند که حکومت مال ماست و مردم باید حرف ما را گوش کنند این در حالی است که کشور مال مردم است و باید باور کنیم که همه مردم فقط تابع حرف خداوند هستند.
روحانی گفت: اینکه فکر کنیم رای مردم تشریفاتی است و آنها هر چهارسال بیایند و بعد آنها را رها بکنیم با این تفکر به جایی نمی رسیم.
وی تاکید کرد: صاحب کشور مردم ایران هستند و خواست مردم ایران باید مورد احترام همه قرار بگیرد.
روحانی با اشاره به اینکه باید با دنیا مسیر تعامل سازنده را دنبال کنیم گفت: این تعامل سازنده با جهان بود که آنها را وادار کردیم که بگویند آنچه را که به ایران تهمت زدند ناروا بود.
وی گفت: اتهامی که به ما زده بودند که در زیرزمین ها بمب اتم می سازیم دروغ بود و همه دیدند که آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به گذشته فعالیت هسته ایران اعلام کرد که سوالی نداریم این بزرگترین کار ما بود.

آمار بازدید خبر: 483

آخرین خبر