پخش زنده

اخبار انتخابات

برخی شعارهای نامزدها برای رای آوردن است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برخی نامزدها شعارهای دو برابر و سه برابر کردن را می دهند که همه بررسی نشده و برای رای آوردن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، سید مصطفی آقا میرسلیم در سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام افزود: تنها راه رفع مشکلات امروز بر مبنای اندیشه صحیح و تحقیق راهکار است و عده ای قول و قرارهایی می دهند که بتوانند رای عوام را جمع کنند و عده ای هم مقدسات را دستاویز قرار می دهند و ادعا می کنند انقلابی هستند.
وی گفت: بسیاری از مسئولان مدرک تحصیلی شان را در دوران شغلی شان گرفته اند اما من هیچ مدرکی را در دوران مسئولیت هایم نگرفتم.
میرسلیم افزود: اگر توفیق خدمت یافتم همان روزهای اول خواهم گفت که باید دولت یازدهم به طور مستند وضع خزانه را موقع تحویل اعلام کند و پس از 4 سال هم دولت را با عدد و رقم تحویل دهد.

دولت یازدهم بدون توجه به رکود فقط به مهار تورم پرداخت
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه اقتصاددانان جهانی معتقدند که باید اولویت را در رفع رکود دانست تا تورم ، اما دولت یازدهم فقط به فکر رفع تورم بود.
سید مصطفی آقا میرسلیم در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با اشاره به سوابق پژوهشی و علمی اش در سال های اول پیروزی انقلاب و پس از آن افزود: مرکز تحقیقات خاورمیانه را در ایران احداث کرده ام که این مرکز کارهای کارستان کرده است و ایکاش از این کارها برای پیشرفت و اعتلای کشور استفاده می کردند.
وی گفت: کشور در سال 92 در شرایط گرانی ، رکود تحویل دولت یازدهم داده شد اما این دولت به جای اینکه بازار کسب و کار را رونق دهد فقط به مهار تورم پرداخت و از رکود غافل شد.
میرسلیم افزود: در دولت یازدهم بسیاری از طرح های ملی متوقف شد و در خیلی از جاها که می شد با نوآوری ها و فناوری های نوین، اشتغال زایی کرد بی توجهی صورت گرفت.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیش بینی شده بود که در برنامه های توسعه پنج ساله 4 درصد از درآمد ناخالص ملی به پژوهش اختصاص پیدا کند اما این موضوع در دولت یازدهم نه تنها محقق نشد بلکه کاهش پیدا کرد و آن درصدی که اختصاص پیدا کرد بیشتر صرف برگزاری همایش شد و کار پژوهشی از دل آن بیرون نیامد.
میرسلیم افزود: دولت یازدهم از دو ماه مانده به انتخابات به فکر درست کردن کشور افتاده است و 4 سال را سوزاند و جوانان را ناامید کرد و حالا به فکر ساختن کشور افتاده اند.
وی گفت: دولت حاضر نیست به اشتباهاتش اعتراف کند و نمی دانم چطور می خواهند جواب خدا را بدهند.
میرسلیم افزود: ارائه آمارهای دروغ، توهین به مردم است و برای رفع مشکلات مردم باید تفکر و تحقیق کرد که اگر برای چاره جویی مشکلات هر استان برنامه متناسبی نداشته باشیم طبیعی است که جوانان روانه تهران و دیگر کلان شهرها شوند و روز به روز با افزایش بیکاری و اعتیاد مواجه شویم.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: چه قدر این دولت را باید نصیحت کنیم هم اکنون کارگران خارجی از تولید هواپیما خوشحالند و ما هم خوشحالیم که هواپیما وارد می کنیم و ما در این موضوع حتی از ترکیه هم کمتر هستیم چرا که ترکیه 10 درصدی هواپیمایی را که وارد می کند ، خود می سازد و حتی قطعه هم می سازد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چه آینده ای برای دانشگاه آزاد پیش بینی می کنید گفت: آن زمان که آقای هاشمی تاسیس دانشگاه آزاد را پیشنهاد کرد بحث مدرک مطرح نبود اما یک دفعه وقتی دانشگاه آزاد تشکیل شد اصالت بر مدرک قرار گرفت و هم اکنون شاهدیم که مدرک گرایی آفت شده است .
میرسلیم افزود: ما همیشه بر ارتقای کیفیت دانشگاه آزاد تاکید داشته ایم و آینده دانشگاه آزاد در گرو حفظ کیفیت آموزشی و پژوهشی آن است.

آمار بازدید خبر: 732

آخرین خبر