پخش زنده

اخبار انتخابات

مردم به مدیریت جهادی و انقلابی رای دهند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به کسی که مدیریت جهادی و انقلابی دارد و چشمش به خارج از کشور نیست و حامی محرومین و مستضعفین است رای دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نفل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جمع مردم روستای سرآسیاب شش ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه گفت: امروز کسانی که دشمن نظام و انقلاب هستند تلاش می کنند مردم را از رفتن به پای صندوق های رای منع کنند و دو دستگی و دو قطبی شدن را در کشور ترویج کنند. به فضل الهی ۲۹ اردیبهشت حماسه دیگری برای انقلاب خواهد بود و مردم نشان خواهند داد که پای آرمانهای امام و شهدا و انقلاب و توصیه های رهبری ایستاده اند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مهم ریاست جمهوری افزود: مردم عزیز ما امروز باید در انتخاب اصلح نگاهشان به کلام رهبری باشد. اگر کلام رهبری مبنای تصمیم باشد می‌توان تشخیص داد از میان افرادی که امروز در عرصه خدمت رسانی وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری شده اند، کدام یک دیدگاهشان و اعلام مواضعشان به مبانی و معیارهای رهبری نزدیک تر است.

پور ابراهیمی گفت: امیدوارم نتیجه انتخابات ۲۹ اردیبهشت موجب اقتدار ملی باشد و اولویت چهار سال آینده کشور حل مشکلات اقتصادی مردم باشد و ما هم در مجلس اعلام امادگی می کنیم که با تمام توان در خدمت دولت آینده و حل مشکلات اقتصادی باشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره اقدامات و پیگیری های انجام شده در منطقه سرآسیاب شش اظهار کرد: با وجود مشکلات و کمبود منابع روند کارهای عمرانی متوقف نشده است و از نمونه این اقدامات می توان به توسعه عمرانی روستاها اشاره کرد.

آمار بازدید خبر: 702

آخرین خبر