پخش زنده

اخبار انتخابات

پایداری امنیت در کشور با مشارکت مردمی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات خطرات پیرامون کشور را دفع می‌کند و سبب می‌شود پایداری امنیتی در کشور ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی در جشن بزرگ اعیاد شعبانیه روستای انجیله گفت: به این منطقه می‌توان به عنوان منطقه‌ای مناسب گردشگری نگاه شود تا سبب ایجاد توسعه و اشتغال برای مردم شود که در این زمینه اگر طرح‌هایی ارائه شود. منجر به آبادانی منطقه خواهد شد.

او افزود: آغوش باز برای استقبال از سرمایه گذاران در استان قم وجود دارد، زیرا لازم است از مهاجرت فراوان روستاییان به شهرها جلوگیری شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: تمام تلاش کشور بر این است که زمینه کارآفرینی ایجاد شود و مقام معظم رهبری نیز در ایجاد زمینه اشتغال تأکید دارند.

وی خطاب به مردم گفت: انتخابات را جدی بگیرید و تلاش کنید تا انتخاباتی پرشور برگزار شود، زیرا یک رکن واقعی در جمهوری اسلامی ایران انتخابات است و هر چه حضور مردم پررنگ تر باشد، سرنوشت کشور نیز بهتر رقم می‌خورد.

لاریجانی ادامه داد: انتخابات ایران زیر دوربین‌های فراوانی قرار گرفته، زیرا همگان به دنبال این هستند که نقش مردم ایران در تعیین سرنوشت خود را با توجه به ناآرامی‌های منطقه مشاهده کنند.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات برای تعیین سرنوشت کشور لازم است و سبب می‌شود پایداری امنیتی کشور ایجاد شود.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه در منطقه کمتر حکومت دموکراتیکی وجود دارد و اغلب سلطنتی هستند، گفت: کشورهای بزرگ با توجه به این شرایط توجه ویژه ای به حضور مردم ایران در انتخابات دارند، زیرا حضور گسترده مردم در انتخابات خطرات را از کشور دفع می‌کند.
لاریجانی با بیان اینکه رویکرد عدالتخواهانه جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزشمند است، تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی برای بودجه سلامت سهم سنگینی کنار گذاشته شده است تا برای مردم آرامشی مناسب ایجاد شود.

رئیس قوه مقننه افزود: اگر با همدلی فعالیت شود فضای کشور تغییر می‌یابد و زمینه برای کار و تلاش مهیا می‌شود. همچنین امکان سرمایه‌گذاری سهم آبادانی نیز افزایش می‌یابد و انگیزه مردم نیز بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه در برنامه پنج‌ساله ششم به وضعیت روستاها تمرکز شده تا از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار شوند، گفت: امکانات خوبی در روستاها وجود دارد، ولی به رغم آن شاهد مهاجرت‌ها از روستاها به شهرها را شاهدیم، زیرا درآمدی ندارند، به همین جهت در برنامه ششم، روستاها به عنوان مراکز تولیدی دیده شده‌اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به جوانان گفت: به فکر کارآفرینی باشید و ما نیز کمک می‌کنیم تا شما امکان تولید را به دست آورید.

https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 410

آخرین خبر