پخش زنده

اخبار انتخابات

صحبت های نامزدهای انتخابات در بدو ورود به رسانه ملی

شش نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در دومین مناظره با موضوع سیاسی و فرهنگی در رسانه ملی حاضر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، (ساعت 15:07 دقیقه) اسحاق جهانگیری نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در دومین مناظره زنده تلویزیونی وارد سازمان صدا و سیما شد.
جهانگیری قبل از مناظره دوم در میان خبرنگاران گفت: تلاش من این است که در نهایت اخلاق و ادب و صداقت آنچه را که فکر می‌کنم برای کشور مفید است، مطرح کنم و در طرح سوالات در جریان مناظره جدی هستم.

او افزود: مناظره یکی از جذاب‌ترین بخش‌های رقابت‌های انتخاباتی است که برای معرفی کاندیدا‌ها و برنامه‌های آنها، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل بیشتر مورد توجه است.

(ساعت 15:10 دقیقه) سیدابراهیم رئیسی برای برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ساختمان معاونت سیما محل برگزاری مناظره شد.

سید ابراهیم رئیسی پیش از شروع مناظره در جمع خبرنگاران گفت: مردم باید صداقت را در زبان و رفتار کسی که در کسوت کاندیدا ظاهر می‌شود مشاهده کنند و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

او افزود: تاکتیک و روش‌ها در مناظره مسائل فرعی است.

(ساعت 15:14 دقیقه) سيدمصطفی هاشمی طبا در محل برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی حاضر شد.

مصطفی هاشمی طبا کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری قبل از برگزاری دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا در مناظره دوم نیز مانند مناظره اول عمل خواهید کرد یا اینکه در روش خود تغییری می دهید؟ اظهار کرد: من تاکتیک خاصی ندارم و پرسش ها را جواب می دهم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که مهمترین دغدغه فرهنگی مردم را چه می دانید؟ گفت:‌ راستی و درستی برای همه را مهمترین دغدغه جامعه می دانم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره اولویت های خود در حوزه سیاسی، انتقال اطلاعات کافی و صحیح به مردم و عملکرد عاقلانه و با انعطاف و با استقامت را به ترتیب به عنوان اولویت های خود در سیاست داخلی و سیاست خارجی عنوان کرد.
(ساعت 15:21 دقیقه) محمدباقر قالیباف برای برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ساختمان معاونت سیما محل برگزاری مناظره شد.

محمد باقر قالیباف قبل از مناظره دوم گفت: مناظره باید بیشتر جنبه ایجابی داشته باشد تا مردم با برنامه ها و تعهدات نامزدها آشنا شوند.

او افزود: در مناظره قبلی دیدیم که هم رئیس جمهور و هم معاون اول او با هم شرکت کردند یعنی دو بار فرصت داشتند از دولت دفاع کنند که این از عدالت به دور است. از سویی وقت بیشتری به آنان داده شد که کمیته نظارت بر تبلیغات به آن رسیدگی کرد و قرار شد امروز این روند اصلاح شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در اجرای مناظره هم ناعدالتی وجود داشت، امیدوارم امروز این اشکالات برطرف شود تا مناظره خوبی داشته باشیم.


(ساعت 27: 29 دقیقه) مصطفی میرسلیم برای برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ساختمان معاونت سیما محل برگزاری مناظره شد.

سید مصطفی آقا میرسلیم پیش از شروع دومین مناظره انتخاباتی گفت: امروز موضوع مناظرات مسائل سیاسی و فرهنگی است و هر کدام ‌ش‍أن خود را دارد.

او افزود: امیدواریم امروز مطالب به خوبی منعکس شود تا حق مردم ادا شود.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: مناظره هفته گذشته که مسائل اجتماعی بود می‌توانست بهتر باشد.


(ساعت 15:47 دقیقه) حسن روحانی در محل برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حاضر شد.

حسن روحانی پیش از شروع دومین مناظره انتخاباتی گفت: اصل مناظره برای آشنایی مردم با افکار و برنامه‌های کاندیداها است همه باید به این هدف کمک کنیم.

این نامزد انتخابات افزود: اگر نقل قول دقیق باشد و تخریب و سیاه نمایی نباشد مناظره واقعی است و به همه مردم کمک خواهد کرد.

https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 480

آخرین خبر