پخش زنده

اخبار انتخابات

محمدباقر قالیباف وارد سازمان صداوسیما شد

محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در دومین برنامه مناظره زنده تلویزیونی وارد سازمان صدا و سیما شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای رمضان موسوی مقدم قائم مقام رسانه ملی در بیرون محوطه ساختمان معاونت سیما از این نامزد ریاست جمهوری استقبال کرد.

آقای قالیباف پس از مصاحبه کوتاه، وارد محل استقرار نامزدهای ریاست جمهوری در جنب استودیوی مناظره های زنده شد و دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما به وی خیرمقدم گفت.

مناظره زنده شش نامزد ریاست جمهوری دوازدهم ساعت 16:30 آغاز می شود. این مناظره علاوه برشبکه اول هم زمان از شبکه خبر و شبکه رادیویی ایران هم پخش می شود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مناظره ها باید ایجابی باشد تا مردم با برنامه ها و تعهدات نامزدها بیشتر آشنا شوند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ محمدباقر قالیباف در بدو ورود به رسانه ملی برای شرکت در دومین دور مناظره نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با انتقاد از روند برگزاری مناظره دور نخست افزود: در مناظره نخست رئیس جمهور و معاون اول دو فرصت برای دفاع از عملکرد دولت داشتند که این از عدالت به دور بود.
وی گفت: در مناظره نخست وقت بیشتری نیز به این نامزدها اختصاص یافت که کمیته نظارت هم به این نکته رسید ضمن اینکه مشکلاتی هم در نحوه اجرا وجود داشت ولی امیدوارم امروز این مشکلات اصلاح شود.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 445

آخرین خبر