پخش زنده

اخبار انتخابات

سیدمصطفی میرسلیم وارد سازمان صداوسیما شد

سید مصطفی آقا میرسلیم نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در دومین برنامه مناظره زنده تلویزیونی وارد سازمان صدا و سیما شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای رمضان موسوی مقدم قائم مقام رسانه ملی در بیرون محوطه ساختمان معاونت سیما از این نامزد ریاست جمهوری استقبال کرد.

آقای میرسلیم پس از مصاحبه کوتاه، وارد محل استقرار نامزدهای ریاست جمهوری در جنب استودیوی مناظره های زنده شد و دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما به وی خیرمقدم گفت.

مناظره زنده شش نامزد ریاست جمهوری دوازدهم ساعت 16:30 آغاز می شود. این مناظره علاوه برشبکه اول هم زمان از شبکه خبر و شبکه رادیویی ایران هم پخش می شود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدوارم در مناظره امروز به نحو خوبی از فرصت استفاده و حرف مردم، خوب مطرح شود.

سیدمصطفی آقامیرسلیم در بدو ورود به سازمان صدا و سیما برای مناظره تلویزیونی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در مناظره امروز هم مانند مناظره هفته پیش عمل خواهید کرد یا تاکتیک تان را تغییر خواهید داد؟ افزود: موضوع مناظره امروز درباره مسائل سیاسی و فرهنگی است و هر موضوعی شأن و روش خود را دارد.

وی گفت: البته در مناظره قبلی که درباره مسائل اجتماعی بود حیف شد و بهتر می شد از فرصت استفاده کرد تا برای مردم تشریح کنیم که حقوق اجتماعی شان چیست.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 501

آخرین خبر