پخش زنده

اخبار انتخابات

حسن روحانی وارد سازمان صداوسیما شد

حسن روحانی نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در دومین برنامه مناظره زنده تلویزیونی وارد سازمان صدا و سیما شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای رمضان موسوی مقدم قائم مقام رسانه ملی در بیرون محوطه ساختمان معاونت سیما از این نامزد ریاست جمهوری استقبال کرد.

آقای روحانی پس از مصاحبه کوتاه، وارد محل استقرار نامزدهای ریاست جمهوری در جنب استودیوی مناظره​ های زنده شد و دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما به وی خیرمقدم گفت.

مناظره زنده شش نامزد ریاست جمهوری دوازدهم ساعت 16:30 آغاز می شود. این مناظره علاوه برشبکه اول هم زمان از شبکه خبر و شبکه رادیویی ایران هم پخش می شود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مناظره ای واقعی است که بدون تخریب و سیاه نمایی باشد.

حسن روحانی در بدو ورود به سازمان صدا و سیما در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در مناظره امروز مانند مناظره اول عمل خواهید کرد یا تغییر تاکتیک می دهید، افزود: اصل مناظره برای آشنایی مردم با افکار و برنامه های کاندیداست و ما هم باید در این مناظره به این هدف کمک کنیم.

وی گفت: اگر در مناظره، نقل قول ها دقیق باشد و افترا، تخریب و سیاه نمایی در آن نباشد ، مناظره واقعی است و به همه مردم برای انتخابشان می تواند کمک کند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 456

آخرین خبر