پخش زنده

اخبار انتخابات

ترتیب صندلی کاندیداها در دومین مناظره مشخص شد

ترتیب صندلی کاندیداها در دومین مناظره انتخاباتی مشخص شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ،با حضورهر شش کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساختمان سیما و پیش از آغاز دومین مناطره کاندیداها با موضوع سیاسی - فرهنگی؛ برای تعیین شماره صندلی هر یک مراسم قرعه کشی برگزار شد.
سیدمصطفی میرسلیم با بیرون آوردن عدد 4 از داخل گوی روی چهارمین صندلی خواهد نشست، صندلی شماره 3 به محمدباقر قالیباف رسید، سیدابراهیم رئیسی با برداشتن عدد 2 دومین صندلی را ازآن خود کرد و هاشمی طبا با عدد 6روی آخرین صندلی خواهد نشست ؛ حسن روحانی صاحب عدد 5 شد و اسحاق جهانگیری روی نخستین صندلی استودیو مناظره خواهد نشست.
سید احسان قاضی زاده هاشمی سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست چمهوری پیش از حضور کاندیداها در استودیوی مناظره ها، با اشاره به
تفاوت زمانی هر یک از کاندیداهایی که در دوره اول مناظره کمتر صحبت کردند ، گفت: این زمان به سه دقیقه پایانی آن کاندیداها در این مناظره افزوده خواهد شد.
کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از انجام مراسم قرعه کشی برای انتخاب صندلی ها پیرامون انفجار معدن زمستان یورت در آزادشهر گلستان صحبت ، ابعاد این حادثه را بررسی و برای پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی ، راهکارهایی مطرح کردند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 422

آخرین خبر