پخش زنده

اخبار انتخابات

برنامه های صدا و سیما به نحو مطلوب در جریان است

کاندید ریاست جمهوری: یکی از کاندیداها می گفت سفرهای مختلفی می روم اما برد چندانی نداشته و برد صدا و سیما بیشتر بوده است.

سید مصطفی هاشمی طبا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در پاسخ به این سوال که 12 روز دیگر تا پایان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده، فعالیت های تبلیغاتی جنابعالی در این روز های آخر شدت خواهد گرفت و ایا برنامه خاصی برای این ایام تدارک دیده اید؟ افزود: برنامه های صدا و سیما به نحو مطلوب در جریان است و تعداد برنامه های ضبط شده هنوز پخش نشده است در ضمن گفتگوی مستقیم نیز با صدا و سیما، دارم که برد آن خیلی وسیع است .

وی گفت: طبعا مناظره اقتصادی و مجموعه های پخش نشده و تکرار آنها ،موثر خواهد بود و اتفاقا یکی از کاندیداها می گفت من سفرهای مختلفی می روم اما برد چندانی ندارد و برد صدا و سیما بیشتر است.

کاندید ریاست جمهوری دوره دوازدهم در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه آیا شما برنامه کاری خود را در بخش های مختلف ، منتشر خواهید کرد تا در اختیار عموم قرار گیرد و مردم تا قبل از روز انتخابات ، آن را مطالعه کنند. افزود: آنچه که برای کشور مورد نیاز و ضروری است و آنچه که می تواند آینده کشور را تضمین کند گفتم و البته برنامه های همچو مصاحبه های مطبوعاتی نیز کم و بیش هست که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد.

هاشمی طبا گفت: اصول برنامه و آنچه که باید در برنامه ششم توسعه تغییر اساسی کند طی یک بیانیه اعلام کرده ام و بقیه آن را به صورت مشخص اعلام خواهد کرد و در دسترس همه قرار می دهم.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین مسئله امروز ما موضوع سرزمین ایران است افزود: همانطور که شهیدان از مرزهای کشور را حفظ کردند در برنامه های من هم توجه به این است که سرزمین حفظ و برای آیندگان وجود داشته باشد.

هاشمی طبا گفت: به طور مشخص بقیه برنامه ها به صورت جدول در مصاحبه مطبوعاتی منتشر خواهد شد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 485

آخرین خبر