پخش زنده

اخبار انتخابات

چاپ 800 هزار هولوگرام امنیتی برای صندوق های رای

دبیر اجرایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت: تعداد 800 هزار هولوگرام امنیتی ساعتی قبل از رای‌گیری به صندوق‌های رای چسبانده می‌شود و در صورت هرگونه خدشه، آن صندوق باطل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، حسین بحیرایی با اشاره به این که دفترچه‌های آموزشی ناظران، سرناظران و بازرسان نیز در 70 هزار نسخه تهیه و در حال تحویل است، افزود: مهرهای امنیتی با قدرت ضرب 5 هزار استمپ سفارش داده شده بود که به صورت کاملا محرمانه تهیه و تولید شدند.

او افزود: هم‌اکنون در حال تحویل این مهرها به دبیران اجرایی استان‌ها هستیم که در میان هیات نظارت شهرستان و بخش توزیع شود.

دبیر اجرایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور افزود: از دیگر اقلامی که برای هیات‌های نظارت سراسر کشور در نظر گرفته شده است، دفترچه‌های آموزش سرناظران است که به تعداد مشخص تهیه و برای آموزش و مرور روند فعالیت‌های اجرایی – نظارتی در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

بحیرایی در ادامه از چاپ 110 هزار کارت برای ناظران و سرناظران خبر داد و گفت: این تعداد ناظر وظیفه حفاظت از آرای مردم را در 66 هزار صندوق رای دارند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می شود.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 512

آخرین خبر