پخش زنده

اخبار انتخابات

دیدار رئیسی با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدار علما و اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت با حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در محل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.

به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ دیدار علما و اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت با حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در محل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.

در این دیدار تعدادی از اعضای جامعه مدرسین و مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از جمله آیت‌الله یزدی، مقتدایی، کعبی، آقاتهرانی، نبویان و میرباقری حضور دارند.

حجت الاسلام آشتیانی در این دیدار اظهار داشت:‌ امیدوارم با کمک‌های حوزه علمیه و علما به این توفیق دست پیدا کنیم که آقای رئیسی زمام کشور را بدست گیرد.

همچنین حجت‌الاسلام میرباقری در دیدار علما و اساتید حوزه علمیه قم با حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه آقای رییسی فداکارانه و با ایثار پا به عرصه انتخابات گذاشت، گفت:‌ انقلاب اسلامی کشور ما را تبدیل به یک فرآیند اثرگذار در جهان کرده است، شعار دشمن این بود که ایران محور شرارت است ولی الان ایران بعد از 12 سال از آن شعار قدرتمندتر شده است.

میرباقری افزود:‌ امام شاخص های قدرت سخت و نرم را در جهان تغییر دادند؛ اولین ماموریت مسئولان کشور این است که از قدرت ایران حمایت کنند، ضعفی که در مذاکرات نشان داده شد باعث شد که آمریکا تلاش کند دوباره به دوران قبل از انقلاب اسلامی و جنگ سرد بازگردد چون برخی قدرت ایران را قبول ندارند و قدرت مارا به تاراج می گذارند نباید اجازه دهیم که این روند ادامه پیدا کند.

وی تاکید کرد: دشمن طمع کرده که فضا را به قبل از انتخابات بازگرداند، دولت فعلی به هیچ وجه به مفهوم اصلی اقتصاد مقاومتی اعتقاد ندارد، دولت اقتصاد را گروگان برجام 1 و 2 و 3 نگه داشته است؛ من فکر می کنم چون دولت به دنبال پیوند به تجارت جهانی است عمدا صنایع و کارخانه ها را تعطیل می‌کند لذا باید تلاش کرد که مذاکرات از گروگان مذاکرات بیرون بیاید چراکه لیبرالها هیچ اعتقادی به شبیخون فرهنگی ندارند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 511

آخرین خبر