پخش زنده

اخبار انتخابات

جهانگیری : برنامه‌های مدونی در همه زمینه‌ها دارم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در همه زمینه‌ها و چالش‌های روبرو و راه‌های برون رفت از این چالش‌ها، برنامه‌های مدونی تهیه کرده‌ام که در زمان لازم منتشر می‌کنم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، اسحاق جهانگیری که برای ضبط برنامه به ساختمان معاونت سیما در رسانه ملی آمده بود ، افزود : تصمیم‌ گرفتم برای ارائه برنامه های خودم هیچ‌ کار هزینه‌زایی انجام ندهم و از طریق همین صدا وسیما و فضای مجازی این کار را انجام می‌دهم.

وی درباره برنامه‌های تبلیغاتی خود گفت: کار من از طریق دریچه رسانه ملی است و سعی می‌کنم از همین طریق با مردم گفت‌وگو و اطلاعاتم را به آنها منتقل کنم.

این نامزد انتخابات درباره تجربه کار جهادی توضیح داد : در بین نامزدهای موجود تنها کسی هستم که سابقه جهادی دارد و جهادگر بوده است.

جهانگیری در پاسخ به اینکه کار و مدیریت جهادی از نظر شما چگونه است ، گفت : معنای کار جهادی، کار دقیق، پرانرژی، خستگی ناپذیر و کاری تعبیر می شود که منابع کشور هدر داده نشود و در کار جهادی باید از حداقل منابع کشور حداکثر بازدهی گرفته شود.

وی افزود : کسانی که کار را به قیمت بالا و گران انجام می‌دهند و مجموعه تحت امرشان را گران اداره می‌ کنند، فقط ادعا می‌کنند که کار جهادی انجام می‌دهند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد : اگر خودرویی بتواند با 5 لیتر بنزین مسافتی را طی کند، ولی شما با مصرف 10 لیتر بنزین زودتر به مقصد برسید ، نمی‌توانید بگویید که کار جهادی انجام داده‌ایم، زیرا مهم این است که منابع کمتری مصرف کنیم و بازدهی بیشتری داشته‌ باشیم که من در این زمینه برای همه سطوح مدیریتی کشور برنامه‌ خوبی دارم.

جهانگیری در پاسخ به پرسش دیگری درباره برنامه اش برای بازگشت نخبگان به کشور گفت : باید شرایط مورد نیاز آنها را فراهم کنیم، زیرا نخبگان امکانات زیربنایی مانند امکانات مطالعاتی و آزمایشگاهی می‌خواهند که در اختیارشان قرار بگیرد و بتوانند از دانش‌شان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: باید فضا طوری شود که به نخبگان گفته شود فضا برای کار شما و ایجاد شرکت‌های اقتصادی که صدها جوان تحصیل‌ کرده بتوانند در آن کار کنند، فراهم است.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: برای ایجاد شرایط موجود از قبیل تامین مالی و وام‌های ارزان حمایت می‌کنم تا فرزندان این کشور به ایران بازگردند و به کشور خودشان خدمت کنند.

جهانگیری درباره اقتصاد مقاومتی گفت: در حال حاضر مسئول اقتصاد مقاومتی هستم و چند سال گذشته‌ به خوبی برای اقتصاد مقاومتی وقت گذاشته‌ام.

وی تصریح کرد : فکر می‌کنم که اگر نامزد دیگری مانند من بخواهد برای اقتصادی مقاومتی وقت بگذارد چند سال باید بگذرد چون هم اطلاعات طرح‌های اقتصاد مقاومتی زیاد است و هم می‌دانم که الان چه ‌کارهایی شده است و بعد از آن چه باید انجام شود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدوارم هر کس که انتخاب شد ، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را که می تواند اقتصاد کشور را به نقطه مطلوبی برساند به خوبی اجرا کند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 460

آخرین خبر