پخش زنده

اخبار انتخابات

ایا فاصله طبقاتی حق است؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری: برخی میلیاردها تومان قاچاق کالا می کنند اما مالیات نمی دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در ادامه سخنانش در جمع مردم قم در مصلای قدس گفت: فساد در کشورمان فراجناحی شده است، نخستین فردی که باید مدعی فساد باشد رئیس دولت است و اعضای دولت باید انقدر روحیه فساد داشته باشند که کسی جرات فساد نکند.

وی تاکید کرد: ما در برخورد با فساد خط قرمز نخواهیم داشت.

رئیسی، برخورد با مفاسد اقتصادی را مستلزم اراده جدی دانست و افزود: زدودن فقر از چهره زیبای کشورمان ممکن است و ما این کار را خواهیم کرد.

وی گفت: حق شهروندی رفع فقر و با منتقدان برخورد نکردن است، حق شهروندی که نمایش و رونمایی از اسناد نیست ، رونمایی از این اسناد که مشکل مردم نیست، مردم حقشان را می خواهند و دولت مکلف به این کارند.

این نامزد ریاست جمهوری تصریح کرد: مشکل مردم و کشور ، کمبود منابع نیست مشکل ، ضعف مدیریت اجرایی است.حاضران با تایید سخنان سید ابراهیم رئیسی شعار دولت تدبیر و امید نمی خوایم ، نمی خوایم سر می دهند.

رئیسی گفت: وقتی می گوییم انقلابی، فکر می کنند انقلابی یعنی احساسی ، نه اقا ، انقلابی بزرگ ما امام راحل بود .

وی تصریح کرد: انقلابی یعنی اینکه مسئولان در مقابل دشمنان روحیه مقتدرانه داشته باشند نه ملتمسانه. حاضران شعار نه سازش، نه تسلیم نبرد با امریکا سر می دهند.

وی گفت: در خصوص برجام اقدامات را کردید بدون تضمین های لازم ، برجام مانند چکی است که باید نقد شود شما قرار است ان را نقد کنید؟ ما با اقتدار ان را نقد خواهیم کرد.

..."شعار هیات من الذله در مصلای قم "...

این نامزد ریاست جمهوری ادامه داد: اکنون این دغدغه برای مردم هست که ایا می توان شرایط کنونی را به نفع ملت ، انقلاب و فرهنگ غنی اسلامی تغییر داد ؟

رئیسی افزود: ایا با بی توجهی ها باید دچار گسست فرهنگی شویم ؟ با کمک مردم و با اتکا به قانون ، مشکلات را رفع کنیم.

وی تاکید کرد: نوبت حرف درمانی تمام شده و نوبت اقدام و عمل است.

رئیسی گفت: به محضر مراجع عظام تقلید و علما که بر دستانشان بوسه می زنیم ، خدا می داند که هیچ مسئولیتی را در این عالم برتر از خادمی امام رضا علیه السلام نمی دانم اما دیدن گریه مادران گریان از بیکاری یا جانبازان دردمند از مفاسد در کشور نمی گذارد ارام بگیریم و امده ایم تا دیگر بیکار خجالت نکشد ، فقیر سفره اش خالی نباشد و مفسدان دیگر جایی نداشته باشند.

این نامزد ریاست جمهوری تاکید کرد: تصور نکنید با تخریب ها ، تهمت ها و رقیب هراسی ها وظیفه مان را ترک می کنیم؟

وی گفت: آیا این دولت به وعده های خود عمل کرده است ؟ انان می خواهند مردم را از رقیب بترسانند ، برای رفع فقر و فساد و تبعیض می گوییم می خواهیم، می دانیم و می توانیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 476

آخرین خبر