پخش زنده

اخبار انتخابات

باید سناریو های مختلفی برای برگشت دوباره تحریم ها داشته باشیم

هاشمی طبا در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: چون ممکن است هر لحظه مجدد توسط استکبار جهانی تحریم شویم باید این موضوع را در نظر بگیریم و سناریوهای مختلفی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در شبکه خبر و در جمع خبرنگاران در مورد برنامه هایش در زمینه دفاعی امنیتی اظهار داشت: این برنامه را شواری عالی دفاع تنظیم می کند و ما همان تصمیمی که آنها بگیرند را انجام می‌دهیم.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: در این خصوص فقط وزیر دفاع در دولت حضور دارد که نقش رابط را دارد و تصمیم با شورای عالی دفاع است.

وی در پاسخ به این سوال که راهکار شما برای تحقق اقتصاد مقاومتی چیست، بیان داشت: راهکارها در ابلاغیه مقام معظم رهبری وجود دارد فقط باید یک نقشه راه برایش ترسیم شود و به این سادگی هم نیست که کسی بگوید تا سال آینده به اقتصاد مقاومتی عمل می‌کند و باید راهکارهای مختلفی برای آن پیدا کرد.

هاشمی طبا در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: چون ممکن است هر لحظه مجدد توسط استکبار جهانی تحریم شویم باید این موضوع را در نظر بگیریم و سناریوهای مختلفی داشته باشیم تا اقتصاد مقاومتی را با آنها عملیاتی کنیم. انشالله آنها دست از شیطنت بردارند اما باید منتظر همه چیز باشیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 448

آخرین خبر