پخش زنده

اخبار انتخابات

باید مردی پیدا شود تا برنامه‌ها را عملیاتی کند

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در یک دوره پنج ساله می‌توان بیش از ٥٠ درصد آلودگی هوا شهرهای که منشأ شیمیایی دارد مثل تهران، تبریز، کرج، مشهد و اصفهان را حل کرد

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر قاليباف كانديداي رياست جمهوري پس از حضور در سازمان صدا و سيما جهت ضبط برنامه تبليغاتي در جمع خبرنگاران و در رابطه با امام خميني (ره) گفت: امام خميني (ره)، امام مهرباني ها، امام مستضعفان و محرومين، امام مبارزه با ظلم و فقر و در يك كلام مرد الهي بود.

وي با اشاره به اينكه وقتي زندگي ايشان را نگاه مي كنيم، مي بينيم امام هيچ كلامي جز براي خدا نگفت و هيچ گامي جز در راه خدا برنداشت، تاكيد كرد: اگر ما بخواهيم انقلابمان را با مردمي كه عمق استراتژيك اين نظام هستند و استحكام نظام در قلبشان است حفظ كنيم، بايد مسير امام (ره) را پيش ببريم و به تعهداتي كه در ١٢ فروردين سال ٥٨ داديم يعني حاكميت مردم بر سرنوشتشان، پايبند باشيم.

قاليباف در ادامه با بيان اينكه فردا ضبط برنامه هاي بنده در بخش هاي راديويي و تلويزيوني به پايان مي رسد، تصريح كرد: با پايان يافتن ضبط برنامه هاي تبليغاتي فرصت بيشتري فراهم مي شود كه به سفرهاي استاني برويم و با مردم صحبت كنيم و هم حرف هاي آنها را بشنويم و به برنامه هاي خودمان به ويژه در زمينه وعده ايجاد ٥ ميليون شغل بپردازيم.

نامزد رياست جمهوري با تاكيد بر توجه ويژه به أقشار آسيب پذير كشورمان كه فقط با يارانه زندگي مي كنند، افزود: همچنين تكميل سامانه ملي كار از اولويت هاي برنامه هاي ما است.

وي گفت: در سفرهاي آتي، با اقشار و اصناف مختلف صحبت مي كنيم، همچنين برخي از مشكلات به مسائل خاص استاني و شهرستاني بازمي گردد كه در ١٢ روز آينده بر آن متمركز خواهيم بود.

قاليباف با بيان اينكه مسائل كشور را به طور دقيق در اين چند سال دنبال كردم، اظهار داشت:سند چشم انداز، سياست هاي كلاني كه در شوراي تشخيص مصلحت نظام تهيه شد و به تاييد و ابلاغ مقام معظم رهبري رسيد و برنامه ششمي كه در مجلس تصويب و ابلاغ شد، همگي برنامه هايي تنظيم شده هستند و مهم اين است كه مردي پيدا شود و اين برنامه ها را به عمل تبديل كند.

وي تاكيد كرد: براي عملياتي كردن اين برنامه ها مخصوصا در زمينه تحول اقتصادي برنامه مشخصي داريم.

قاليباف در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه راهكار شما براي حل آلودگي هوا چيست، گفت: ريزگردهاي ما منشأ طبيعي داخلي و خارجي دارد اما ريشه آلودگي هوا در بخشي از كلان شهرهاي ما صنعتي و شيميايي است كه به كارخانجات و حوزه حمل و نقل و خودروها برمي گردد.

كانديداي انتخابات رياست جمهوري با بيان اينكه در يك دوره پنج ساله مي توان بيش از ٥٠ درصد آلودگي هوا شهرهاي كه منشأ شيميايي دارد مثل تهران، تبريز، كرج، مشهد و اصفهان را حل كرد، گفت: در اين زمينه برنامه مشخص و مدوني داريم و مشكل ريزگردهاي داخلي طبق برنامه ششم قابل حل است و آن بخش هم كه منشأ خارجي دارد با همكاري بين المللي قابل حل و كنترل است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 488

آخرین خبر