پخش زنده

اخبار انتخابات

قالیباف: خدمات "دولت مردم" برای بازنشستگان

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همیشه بازنشستگان به لحاظ مالی نگرانی دارند، مصمم هستیم در دولت مردم خدمات ویژه‌ای را از نظر حقوقی به آن‌ها ارایه دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمد باقر قالیباف با بیان اینکه گفتی بازنشستگان و کردی کبابم افزود: چون بنده با بازنشستگان شهرداری خیلی ارتباط دارم وقتی پای درد و دل آنها می نشینم و حرف بازنشستگان را گوش می کنم می بینم وقتی این افراد همه عمر خود را گذاشتند و تلاش کردند اما همچنان با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
او گفت: بازنشستگان می گویند در هنگام بازنشستگی دیگر تنها نیستیم بلکه عروس و داماد ، نوه و نتیجه به خانه می آیند و حقوقمان دیر و زود می شود و واقعا هر وقت می خواهیم در یخچال را باز کنیم نگران هستیم آیا در یخچال مان چیزی داریم یا نداریم ؟ و این موضوع واقعا جای شرمندگی دارد.
وی افزود: ما 5 میلیون نفر در کشورمان بازنشسته داریم که حدود 3 میلیون نفرتحت پوشش تامین اجتماعی و بقیه تحت پوشش بیمه های کشوری و لشکری و جاهای مختلف هستند.

قالیباف ادامه داد: همیشه دیده ایم بناست یکسان سازی حقوق بازنشستگان شود و اگر هم مصوبه ای انجام می شود می گویند اول سال بخشنامه آن را داریم تهیه می کنیم، تا بخشنامه آن را تهیه کنند، سه چهار ماه می گذرد، تا واریزی را شروع کنند به نیمه دوم سال می رسد ودر نهایت می گویند معوقاتش را می ریزیم و بقیه اش بماند برای سال بعد.

وی گفت: ما مصمم هستیم در دولت مردم و با این قشر زحمتکش اطمینان می دهیم که هیچ موقع نگران یخچال هایشان نباشند و یکسان سازی حقوق را انجام می دهیم.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در شهرداری تهران همین مصوبه مجلس را از اول فروردین ماه برای بازنشستگان اجرا می کنیم.

وی گفت: بهرصورت طبق فرمایش مقام معظم رهبری، بازنشستگان آینده تمام نمای کسانی هستند که امروز در حال خدمتند، لذا تمام بازنشستگان عزیزمان در سراسر کشور مطمئن باشند این غم را از دلشان با کمک خودشان برخواهیم داشت.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 522

آخرین خبر