پخش زنده

اخبار انتخابات

جهانگیری: برنامه های مدونی در همه زمینه ها دارم

جهانگیری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در همه زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و چالش‌های روبرو و راه‌های برون رفت از این چالش‌ها، برنامه‌های مدونی تهیه كرده‌ام كه در زمان لازم منتشر می‌كنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اسحاق جهانگیری كه برای ضبط برنامه به ساختمان معاونت سیما در رسانه ملی آمده بود، افزود: تصمیم‌ گرفتم برای ارائه برنامه های خودم هیچ‌ كار هزینه‌زایی انجام ندهم و از طریق همین صدا وسیما و فضای مجازی این كار را انجام می‌دهم.

وی درباره برنامه‌های تبلیغاتی خود گفت: كار من از طریق دریچه رسانه ملی است و سعی می‌كنم از همین طریق با مردم گفت‌وگو و اطلاعاتم را به آنها منتقل كنم.
این نامزد انتخابات درباره تجربه كار جهادی توضیح داد: در بین نامزدهای موجود تنها كسی هستم كه سابقه جهادی دارد و جهادگر بوده است.
جهانگیری در پاسخ به اینكه كار و مدیریت جهادی از نظر شما چگونه است، گفت: معنای كار جهادی، كار دقیق، پرانرژی، خستگی ناپذیر و كاری تعبیر می شود كه منابع كشور هدر داده نشود و در كار جهادی باید از حداقل منابع كشور حداكثر بازدهی گرفته شود.
وی افزود: كسانی كه كار را به قیمت بالا و گران انجام می‌دهند و مجموعه تحت امرشان را گران اداره می‌ كنند، فقط ادعا می‌كنند كه كار جهادی انجام می‌دهند.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه كرد: اگر خودرویی بتواند با 5 لیتر بنزین مسافتی را طی كند، ولی شما با مصرف 10 لیتر بنزین زودتر به مقصد برسید، نمی‌توانید بگویید كه كار جهادی انجام داده‌ایم، زیرا مهم این است كه منابع كمتری مصرف كنیم و بازدهی بیشتری داشته‌ باشیم كه من در این زمینه برای همه سطوح مدیریتی كشور برنامه‌ خوبی دارم.
جهانگیری در پاسخ به پرسش دیگری درباره برنامه اش برای بازگشت نخبگان به كشور گفت: باید شرایط مورد نیاز آنها را فراهم كنیم، زیرا نخبگان امكانات زیربنایی مانند امكانات مطالعاتی و آزمایشگاهی می‌خواهند كه در اختیارشان قرار بگیرد و بتوانند از دانش‌شان استفاده كنند.
وی تصریح كرد: باید فضا طوری شود كه به نخبگان گفته شود فضا برای كار شما و ایجاد شركت‌های اقتصادی كه صدها جوان تحصیل‌ كرده بتوانند در آن كار كنند، فراهم است.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: برای ایجاد شرایط موجود از قبیل تامین مالی و وام‌های ارزان حمایت می‌كنم تا فرزندان این كشور به ایران بازگردند و به كشور خودشان خدمت كنند.
جهانگیری درباره اقتصاد مقاومتی گفت: در حال حاضر مسئول اقتصاد مقاومتی هستم و چند سال گذشته‌ به خوبی برای اقتصاد مقاومتی وقت گذاشته‌ام.
وی تصریح كرد: فكر می‌كنم كه اگر نامزد دیگری مانند من بخواهد برای اقتصادی مقاومتی وقت بگذارد چند سال باید بگذرد چون هم اطلاعات طرح‌های اقتصاد مقاومتی زیاد است و هم می‌دانم كه الان چه ‌كارهایی شده است و بعد از آن چه باید انجام شود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدوارم هر كس كه انتخاب شد، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را كه می تواند اقتصاد كشور را به نقطه مطلوبی برساند به خوبی اجرا كند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 571

آخرین خبر