پخش زنده

اخبار انتخابات

اطلاعیه ستاد میرسلیم درخصوص مواضع برخی سازمان‌های دولتی

ستاد انتخاباتی «سیدمصطفی میرسلیم» درخصوص مواضع برخی سازمان‌های دولتی نسبت به اظهارات نامزد حزب موتلفه اسلامی در دومین مناظره انتخاباتی اطلاعیه ای صادر کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
به اطلاع عموم می‌رساند به دلیل مواضع شفاف، مدبرانه و انتقادی جناب آقای مهندس سید_مصطفی_میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مناظره دوم و بازتاب‌های وسیع و مثبت آن در فضای افکار عمومی، برخی دستگاه‌های_دولتی اقدام به صدور اطلاعیه‌های متفاوت نسبت به مواضع او نمودند که جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی به استحضار مردم شریف می‌رساند:
موضوع دستاوردهای اقتصادی برجام و بدعهدی آمریکا و سایر طرف‌های مقابل، بخصوص قرارداد خرید دهها فروند هواپیمای مسافری و تداوم تحریمها و شرایط پدید آمده برای صنعت_هسته‌ای کشورمان و آمارهای رسمی مربوط به طلاق و ازدواج در سالهای اخیر و اظهارات مسئول محترم بانک مرکزی با عنوان دستاورد هیچ در مصاحبه خارج از کشور میرسلیم در بیست و نهم فروردین سال 95و... موضوعات قابل کتمان و یا قابل تغییر و تکذیب نیستند و بارها از رسانه‌های جمعی منتشر شده و مستندات آن در رسانه‌های جمعی موجود است.
نکته قابل توجه این است که بیانیه‌ها و عکس‌العمل‌های وزارت راه و سازمان انرژی اتمی و غیره باوجود آمارهای مورد استناد نامزد محترم، کلی‌گویی و فاقد رفع ابهام و شبهات است.
علاوه بر این شیوه دسترسی به منابع ارزی ناشی از فروش_نفت که تنها از طریق بانک‌های خاص و با هماهنگی کمیته ناظر طرف برجام و فقط در صورت تایید آنها امکان‌پذیر است، با عزت و استقلال ایران اسلامی ناهمخوان بوده و عملا مدیریت منابع ملی و تعیین اولویت‌های ارز حاصل از فروش نفت را در اختیار بیگانگان قرار می‌دهد.
این مشکلات و بی‌تدبیری‌هاست که ما از یک سو با فروش نفت خام و سپس اجبار به واردات کالاهای مصرفی به علت عدم امکان یازگرداندن پول حاصل از فروش نفت به کشور، موجب توقف تولید و افزایش بیکاری در کشور می‌شویم.

با کمال تأسف بخش‌هایی از بدنه قوه مجریه با بسیج تمام امکانات عملا نقش ستاد انتخاباتی آقای روحانی را عهده‌دار شده‌اند و به هر نحو ممکن بدنبال چالش و شبهه‌سازی با رقبای انتخاباتی وی، از طریق وارونه نمایی واقعیات برآمده‌اند. در حالی که روحانی خود باید در حین مناظره پاسخگوی انتقادات مطرح شده باشد.
رویه دستگاه‌های صادر کننده بیانیه سوءاستفاده واضح از امکانات بیت‌المال به نفع نامزد مذکور است و انتظار می‌رود ستاد انتخابات به وظایف قانونی خود عمل نماید.

چگونه می‌شود دستگاه‌های عظیم دولتی به یاری رئیس و معاون اول خود در مناظرات بیایند در حالیکه دیگر نامزدها از چنین حق یا حقوق مشابه محروم هستند؟
ستاد انتخاباتی سید مصطفی میرسلیم در شرایط فعلی، حق اعتراض به این روش‌های غیرقانونی را برای خود محفوظ داشته و در زمان مناسب پاسخ خود را بیان خواهد داشت.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 684

آخرین خبر