پخش زنده

اخبار انتخابات

اشتغال 18 هزار جوان رضایت بخش نیست

روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: 860 هزار زن در 8 سال دولت های نهم و دهم بیکار شدند، اما در دولت من 750 هزار زن شاغل شدند، اشتغال 18 هزار جوان در سال گذشته رضایت بخش نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، روحانی در جمع مردم ارومیه در سالن 6 هزار نفری الغدیر گفت: شعار من در در انتخابات گذشته احیای دریاچه ارومیه بود و امروز خوشحالیم که وضعیت زیست محیطی این دریاچه را تثبیت کردیم.

روحانی گفت: همگان از امنیت و آزادی و آرامشی که فراهم شده است، بهره مند شده اند. شرایط کسب و کار و زندگی برای جوانان فراهم خواهد شد و باید بیکاری ریشه کن شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: 860 هزار زن در 8 سال دولت های نهم و دهم بیکار شدند، اما در دولت من 750 هزار زن شاغل شدند، اشتغال 18 هزار جوان در سال گذشته رضایت بخش نیست.

روحانی با بیان این که کاسبان تحریم در حال حاضر از وضع موجود ناراحت هستند، ادامه داد: جوانان ما در مقابل سیاه نمایی آنان با آگاهی ایستاده اند.

وی با اشاره به این که راه ما آزادی است گفت: مخالفان دولت می خواهند تحریم و حصر را به ایران برگردانند.

روحانی در جمع هواداران خود در ارومیه با اشاره به منتقدان گفت: این که شما دم از بازنشستگان می زنید، لطفا بگویید در نهادهایی که هستید بگویید چقدر حقوق بارنشستگان بالا رفته است، ما راهی را که برگزیدیم تا قله ادامه می دهیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 630

آخرین خبر