پخش زنده

اخبار انتخابات

هاشمی‌طبا از روحانی حمایت کرد

هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من برای آمدنم با کسی مشورت نکردم و تعاملی نداشتم، اما اگر انتخاب نشدم ادامه دولت روحانی را به صلاح می‌دانم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سید مصطفی هاشمی طبا در نشست خبری در باشگاه خبرنگاران جوان افزود: بزرگترین گناه نزد خداوند آن است که چیزی که نمی توانیم انجام دهیم بر زبان بیاوریم.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ راه شهیدان را به کار نبردیم و مشغول مصرف کردن منابع کشور شدیم گفت: مصرف بی رویه آب و حفر چاه های بسیار عمیق از جمله دلایل تکیده شدن ایران است و اگر سرزمین ما تهی و سترون شود چه میراثی برای آیندگان به جا می گذاریم؟

هاشمی طبا افزود: درآمد ها و هزینه های دولت مشخص است. اگر کسی بگوید درآمد را می خواهم اضافه کنم یا هزینه بیشتری کنم "مصداق لم تقولون مالا تفعلون" است.

کاندید انتخابات ریاست جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت : اولویت های کاریم از درون قانون است و آن را بر اساس قانون 5 ساله ششم تدوین کرده ام

هاشمی درباره اولویتهای کاریش تاکید کرد: رسیدگی سرزمینی ، رسیدگی به محرومان و اشتغال از جمله اولویت های اصلی کاری من است .

وی گفت : اشتغالزایی با صنعت و کشاورزی تکمیل نمی شود و فقط با گردشگری میتوان این مهم انجام شود البته اشتغالزایی باید متناسب با شان ،پایدار و سازنده باشد


هاشمی طبا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده شده قرار است به نفع یکی از کاندیداها از ادامه رقابت کنار بکشید درست است ؟افزود : خیر . من به توصیه یا مشورت با کسی نیامدم و تا آخر می مانم

وی گفت : اگر انتخاب نشدم ادامه دولت روحانی را به صلاح می دانم

هاشمی طبا در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه یارانه باید به دست محرومان واقعی برسد افزود: یارانه ها الان بین همه تقسیم میشود و این مدل صحیحی نیست
وی گفت : من یک دوستی دارم که در ونکور کانادا زندگی می کند در ضمن یارانه هم می گیرد

هاشمی طبا در ادامه به موضوع دیدگاههای کاندیداهای اشاره کرد و افزود : نامزدهای ریاست جمهوری 3 نوع دیدگاه دارند
یکی دیدگاه رییس جمهور و آقای جهانگیری است که می گویند مشی شان اعتدال و میانه روی است و معتقدند به قبل بازنمیگردند.
دیدگاه دوم روش وعده دادن و سوال کردن است وعده بدون راه حل
البته باید بدانیم که سوال کردن که کاری ندارد در کشور ما بی نهایت سوال است
دیدگاه سوم را من پیشنهاد می کنم روش اطاعت از قانون و انتخاب اولویت هاست. این روش جهادی و فداکارانه است که همه مردم باید به آن عمل کنند .
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 744

آخرین خبر