پخش زنده

اخبار انتخابات

حجت‌الاسلام رئیسی اموال و دارایی‌های خود را اعلام کرد

رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری طی مصاحبه‌ای رسما اموال و دارایی‌های خود را اعلام کرد.

به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه ای رسما اموال و دارایی‌های خود را اعلام کرد.

وی طی سخنانی با بیان اینکه جز خانه شخصی که یک آپارتمان 140 متری است و یک حساب بانکی، چیز دیگری ندارم، گفت: من مدت ها مستاجر برخی نهادها بوده‌ام و گفتند که بچه‌های نهادی همین خانه‌ها را می خرند، شما هم بخر؛ بعضی دوستان مشترک هم گفتند که حلال و طیب و طاهر است؛ اما گفتم که ما یک خلاف شرع داریم که این کار خلاف شرع نیست؛ یک خلاف قانون هم داریم که این کار خلاف قانون نیست اما یک خلاف شأن هم داریم که این کار خلاف شأن است.

وى افزود: ماشین پیکانی داشتم و خودم تنها در بنگاه معاملات می‌گشتم تا یک خانه پیدا کنم، چند وقتی البته طول کشید و الان هم در خانه ای 140 متری زندگی می‌کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این پرسش كه رئیس‌جمهور يا برخى از وزراء که خانه‌اش 10-12 میلیارد می‌رازد؟ اظهار داشت: خُب، آنها می توانند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نه باغ، نه ویلا، نه سهام کارخانجات و . . . ندارم و مطلقا از این اموال ندارم و احساس خسارت هم نمی‌کنم و احساس می‌کنم که خداوند متعال به ما آنچه که مرحمت کرده، بیش از آن چیزی که خودمان توقعش را داشتیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 750

آخرین خبر