پخش زنده

اخبار انتخابات

سال 88 یک مرد پای آرای مردم ایستاد و آن هم رهبری بود

نامزدا انتخابات ریاست جمهوری گفت: نظام بانکداری ما با کلاه شرعی کار می‌کند؛ برخی مسئولان که خودشان صاحب بانک هستند چطور به اصلاح آن رضایت می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سید مصطفی میرسلیم در دانشکده فنی دانشگاه تهران افزود: در محرومیت زدایی باید به سه مقوله شناخت محرومیت و ریشه‌های آن، رسیدگی ضربتی و توانمند سازی توجه کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در سیاست خارجی خواهان ارتباط سازنده با همه کشور‌ها بجز کشورهای ظالم و نامشروع هستیم.

میرسلیم ادامه داد: وظیفه قوه مجریه مشخص است و در شرایط خاص حرف مقام معظم رهبری فصل الخطاب است.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنانش گفت: ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸ خلاف بود و به هاشمی تذکر دادم.

وی ادامه داد: یک مرد پای آرای مردم ایستاد آن هم رهبری بود.

میرسلیم درباره حصر گفت: اگر محاکمه بشوند به ضرر آن‌هاست، شاید حصر به نفع آن‌ها باشد.

وی درباره برجام نیز گفت: برجام سند مظلومیت ماست، به آن پابندیم ولی به دنبال تأمین منافع نظام و دانش هسته‌ای هستیم.

این نامزد انتخابات ادامه داد: سند ۲۰۳۰ یونسکو غیر قابل قبول است، چرا رفتند زانو زده اند؛ ما اهل این دوز وکلک‌ها نخواهیم بود.

میرسلیم گفت: همه اعضای دولت من باید شفافیت مالی داشته باشند و تعارف هم ندارم؛ در انتخابات بایدبه اقتدار نظام فکر کرد؛ مهندسی آرا یعنی اینکه تلاش شود بیشترین آرا در سبد نظام بیاید.

وی در پایان افزود: چارچوب آزادی مطبوعات را قانون مشخص کرده است، برخی به اسم آزادی به حقوق عمومی مردم تعرض می‌کنند.

امانی: افزایش حمایت‌های مردمی از میرسلیم در یک هفته اخیر

رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی آقامیرسلیم در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: پس از مناظره دوم نامزدهای انتخابات و همچنین پس از حضور آقای میرسلیم در چندین دانشگاه و حمایت دانشگاه امام صادق (ع) از این نامزد انتخاباتی شاهد حضور خودجوش مردم در ستادهای انتخابات این نامزد در سراسر کشور برای حمایت هستیم.

محمدعلی امانی افزود: پس از اینکه آقای میرسلیم برنامه‌های خود را از طریق صداوسیما و شرکت در دانشگاه‌ها اعلام کرد اقبال بسیار خوبی به ایشان صورت گرفت که هم اکنون نیروهای مردمی با حضور در بیش از ۲۰۰ دفتر حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور برای حمایت از این نامزد انتخابات اعلام آمادگی کردند.

وی درباره مناظره سوم نامزدان که قرار است جمعه این هفته با موضوع اقتصادی برگزار شود، گفت: عمده مشکل کشور بحث تولید و اشتغال است و آقای میرسلیم براساس برنامه ریزی‌های انجام شده و مشورت با کارگروه اقتصادی حزب موتلفه و بهره گیری از تجربیات خود در این جلسه دیدگاه‌های خود را مطرح خواهد کرد.

امانی افزود: آقای میرسلیم نسخه علاج بخش کشور را در رونق گرفتن اشتغال و تولید می‌داند و در مناظره سوم شاهد مواضع دقیق و شفاف این نامزد انتخاباتی در محضر مردم خواهیم بود.

وی گفت: به طور قطع دیدگاه‌های آقای میرسلیم در جامعه‌ای که سرشار از نیروهای جوان و مستعد است می‌تواند اجرایی شود تا شاهد ایرانی سربلند با اتکا به نیروی بالقوه ایرانی باشیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 766

آخرین خبر