پخش زنده

اخبار انتخابات

کشورمان فاقد برنامه و راهبرد نیست بلکه مشکل جدی عزم اجرا است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کشورمان فاقد سیاست کلان، برنامه و راهبرد نیست بلکه مشکل جدی عزم اجرا است.

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ مصطفی میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: در طول فعالیت خود در دانشگاه گرفتار شدن و کتک خوردن دانشجویان را دیده‌ام و شاهد مشکلات دیگر آنها از نزدیک بوده‌ام.

وی ادامه داد: افسوس که فرصت‌های بسیاری برای ارتقای اشتغال و رسیدن به خودکفایی در دوران گذشته بود و نباید برای رسیدن به پیشرفت چشم به خارج از کشور دوخت.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: چرا باید واگن‌های مترو از چین خریداری شود در حالی که واگن‌سازی ما در آ‌ستانه ورشکستگی قرار دارد همچنین نباید با وارد کردن تولیدات خارجی کارگران کشورهای دیگر از جمله چین را خوشحال کرد.

میرسلیم بیان داشت: خدمتی که در شهرها انجام می‌شود باید بر مبنای ترابری عمومی باشد. مقصر منازعات ایجاد شده در شهرها مردم نیستند بلکه مسئولان سیاست گذار در این زمینه دخیل شمرده می‌شوند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مذاکره کنندگان در جریان مذاکره با مشکلاتی مواجه شدند و به نوعی کم آوردند، در این شرایط برای استفاده از اقتدار نیازمند پشتوانه بودند لذا دستور شلیک موشک را صادر کردند.

وی تصریح کرد: از سال 83 اسناد مهمی در حوزه فرهنگ تدوین شد که مراحل تصویب را طی کرده و آماده اجرا است که از جمله آنها مربوط به حوزه آموزش و پرورش است اما تا دو هفته گذشته که آقایان در برابر سند 2030 تعظیم کردند قوت خود را از دست داد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: سندی که خود می‌توانستیم آن را اجرا کنیم و با فرهنگ و دین و مذهب ما مطابقت داشت با امضای سند 2030 راکد شد.

میرسلیم اظهار داشت: کشورمان فاقد سیاست کلان، برنامه و راهبرد نیست بلکه مشکل جدی عزم اجرا است.

وی با اشاره به مشکلات مالی دانشجویان در دانشگاه‌ها اضافه کرد: حزب موتلفه حزب حاکم نیست و در دولت نیز جایگاهی ندارد رئیس جمهور محبوب شما سال‌های سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بود و این مسئله همچنین باید از سوی وزیر علوم مورد رسیدگی قرار گیرد
و باید گفت که دولت طرح دانشگاه پولی را به انجام رسانده است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 706

آخرین خبر