پخش زنده

اخبار انتخابات

رئیسی: دولت رقیب‌هراسی نکند؛ وعده‌ها چه شد؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع عشایر خوزستان گفت: برخی می‌گویند که ما می‌خواهیم به عقب برگردیم و در واقع رقیب‌هراسی می‌کنند، اما بدانید شما چهار سال مسئولیت داشتید و امکانات دستتان بود و الان باید پاسخ دهید که وعده‌ها چه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، رئیسی در جمع سران عشایر استان خوزستان در مرکز امام حسین اهواز افزود: ما از آقایان می‌خواهیم که وارد مسائل فرعی نشوند و جواب دهند که وعده‌ ها چه شد؟

رئیسی خطاب به مردم خونگرم خوزستان گفت: حضور و حمایت شما از بنده برایم مسئولیت آور است .

وی گفت: امروز خدمت به مردم افتخار بزرگی برای همه دولتمردان است و دستاوردهای نظام به برکت مقاومت مردم خوزستان بوده است اما وضع اقتصادی کشور و خوزستان شایسته آنان نیست و به حقوقشان بی مهری شده است.

این نامزد ریاست جمهوری افزود: استان خوزستان با وجود همه منابع و ظرفیت هایش دچار فقر است، نفت با فقر نمی سازد .

رئیسی گفت: مردم ما با نداشتن می سازند اما با تبعیض هرگز.

وی افزود: امکان اشتغال هست اما امکان مواجهه با تبعیض نیست این را نمی شود تحمل کرد.

رئیسی، توسعه را مستلزم توجه به محیط زیست دانست و پرسید: چرا باید ریزگردها، سال ها مردم این خطه را رنج دهد؟ آیا این مشکل قابل پیش بینی نبود ؟

وی تصریح کرد: مشکلات کشور ناشی از کمبود منابع نیست بلکه ضعف مدیریت اقتصادی است و اگر مدیریت اجرایی کشور جهادی و انقلابی باشد همه مشکلات قابل حل و فصل است .

رئیسی با اشاره به سوابق درخشان مردم خوزستان در مبارزه با استعمار و استکبار افزود: باید مردم را توانمند بدانیم و به آنان برای رفع مشکلات اقتصادی اعتماد کنیم و نقش دهیم.

وی خطاب به مسولان گفت: آقایان وارد مسائل فرعی نشوند و جواب دهند که وعده‌ها چه شد؟

این نامزد ریاست جمهوری ادامه داد:چرا باید در خوزستان یک بومی احساس بیکاری کند؟

وی همچنین گفت: برخی می‌گویند که ما می‌خواهیم به عقب برگردیم و در واقع رقیب‌هراسی می‌کنند، شما چهار سال مسئولیت داشتید و امکانات دستتان بود و باید پاسخ دهید.

نباید در رفع فقر از جامعه تشکیک کرد
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر پرهیز از هرگونه تردید در توانایی رفع فقر از کشور تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی در مرکز امام حسین اهواز گفت : میدان باید در اختیار مدیران شایسته باشد، اکنون برای آماده سازی دو میلیون هکتار از زمین های کشاورزی در استان خوزستان کاملا در دسترس است.

وی افزود: قرار بود طبق قانون بخشی از درآمدهای مرتبط با منابع خوزستان به مردم این استان اختصاص داده شود و دولت کار و کرامت این کار را خواهد کرد.

رئیسی تصریح کرد: به آقایان می گوییم وارد مباحث فرعی نشوند، پرسش مردم این است که وعده ها چه شد.

وی گفت: همه سخنان نامزدها ثبت و ضبط می شود و امیدواریم با کمک مردم، قفل مشکلات را با کلید حضور مردم باز کنیم.

این نامزد ریاست جمهوری افزود: برخی با پیگیری رقیب هراسی مدعی هستند ما می خواهیم به عقب بازگردیم درحالی که می گوییم نه بازگشت به گذشته و نه حفظ وضع موجود، بلکه وضع را به نفع مردم تغییر خواهیم داد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 786

آخرین خبر