پخش زنده

اخبار انتخابات

برنامه های تبلیغاتی نامزدها به اوج خود نزدیک می شود

هر چه به 29 اردیبهشت نزدیک تر می شویم سفرها و برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری هم بیشتر می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شش نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیشب و امروز در ارومیه ؛ همدان ؛ خرم آباد ؛ لرستان ؛ اهواز و تهران بودند.

سیدمصطفی هاشمی طبا که قبلا هم گفته سفر استانی نخواهد رفت امروز در باشگاه خبرنگاران جوان برنامه‌های خود را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

سید مصطفی میرسلیم نیز که این روزها مهمان محافل دانشجویی است، این بار مهمان دانشگاه تهران و دانشگاه علم و صنعت بود و در جمع دانشجویان این دانشگاهها هم سخنرانی کرد و هم به پرسش های دانشجویان پاسخ داد.

اسحاق جهانگیری هم در گفتگوی کارشناسی در شبکه سه سیما در خصوص مسایل مختلف از جمله مباحث مرتبط با جوانان و حل مشکلات اقتصادی کشور صحبت کرد.

حسن روحانی هم دیشب در جمع هوادارن خود در ارومیه بود و از احیای دریاچه ارومیه به عنوان دستاورد دولت یازدهم سخن گفت.

آقای روحانی امروز نیز به همدان رفت و در جمع هواداران خود گفت راه اندازی راه آهن همدان از وعده هایی است که به آن عمل شد.

سیدابراهیم رئیسی نیز عصر امروز به خوزستان رفت. این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم اهواز با تشریح برنامه های خود در زمینه رفع محرومیت ، ایجاد اشتغال و حل مشکل ازدواج جوانان در دولت کار و کرامت تاکید کرد.

محمدباقر قالیباف نیز در نخستین سفر استانی خود به لرستان رفت. این نامزد ریاست جمهوری در جمع مردم خرم آباد بر امنیت سرمایه گذاری در کشور تاکید کرد. آقای قالیباف با انتقاد از کسانی که گفته اند نمی شود 5 میلیون شغل در کشور ایجاد کرد ، گفت : این کار شدنی است.

https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 517

آخرین خبر