پخش زنده

اخبار انتخابات

مهمترین هدف نظام آسایش، آرامش و رفاه جامعه است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین هدفی که نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و دارد آسایش، آرامش و رفاه جامعه بوده است.

به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با علما و جماعات تهران امروز 19 اردیبهشت ماه بیان داشت: ما سعی می‌کنیم در ماه مبارک شعبان و رمضان در شهرداری وظایف خود را به درستی انجام دهیم. امروز که من پشت تریبون ایستاده‌ام مسئولیتم در شهرداری تهران را انجام می‌دهم و در ایام شعبان و به ویژه ماه مبارک رمضان مانند سابق همکارانم در شهرداری کمک می کنند تا کار به گونه‌ای فراهم شود که بتوانیم ماهی خوب در این ضیافت الهی در شهرمان داشته باشیم که زیبنده مرکز کشور باشد چرا که این وظیفه ما است.

وی افزود: ما اگر امروز از دنیا برویم باید در قبال مسئولیتمان جواب دهیم. امیدواریم بتوانیم در ماه رمضان ماه پرسرور، پررونق و پرمعنویتی داشته باشیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین تصریح کرد: ما در 12 فروردین سال 58 زمانی که به جمهوری اسلامی آری گفتیم یکی از صحبت‌های مهم حضرت امام (ره) این بود که از امروز که جمهوری اسلامی را انتخاب کردیم معنای آن این است که مردم بر سرنوشت خودشان حاکمند یعنی در حقیقت ما نظام را اسلامی کردیم که در چارچوب شرع مردم برای خودشان بتوانند تصمیم بگیرند.

قالیباف ادامه داد: مهمترین هدفی که نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و دارد آسایش، آرامش و رفاه جامعه بوده است. هر کس با هر سلیقه و گرایش و هر دین و مذهبی که در کشور حضور دارد حتی آن توریستی که وارد کشور ما می‌شود ما با مراجع دینی‌مان مسئولیم که امنیت، رفاه و آسایش آنها را برقرار کنیم و به طریق اولی مشکلات و مطالبات مردم را برطرف کنیم.

وی بر همین اساس اضافه کرد: انقلاب ما به انقلاب مستضعفان و محرومان مشهور است. جایی در جمع دوستان بسیجی خود می‌گفتم من گاهی غصه می‌خورم چرا که تنها می‌گوییم «بسیج»، اما این بسیجی‌ها بسیج مستضعفین هستند و کمتر کسی کلمه مستضعفین آن را به کار می‌برد. حضرت امام (ره) هم فرمودند آن کسی که تا خط آخر با ما خواهند ماند محرومان هستند.

«امروز وقتی که امنیت ملی ما به خطر افتاد و تروریست‌ها این همه جنایت کردند مدافعان حرم بودند که جلو رفتند که آنها همان مستضعفان و محرومان بودند در دفاع مقدس هم رزمندگان هم همان مستضعفان بودند.»
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 737

آخرین خبر