پخش زنده

اخبار انتخابات

جهانگیری: مدیران هیچ منتی بر مردم نداشته باشند

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مدیران هیچ منتی بر سر مردم نداشته باشند و اگر کار یا تلاش کرده اند تن‌ها انجام وظیفه بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اسحاق جهانگیری در آیین خدمت رسانی آب و برق به روستاهای کشور افزود: اگر خدایی نکرده مدیران خوب عمل نکرده باشند در پیشگاه خداوند و مردم باید پاسخ باشند.
وی گفت: دولت یازدهم در مقطعی از تاریخ امور را بر عهده گرفت که مشکلات بسیاری وجود داشت، کمبودها، گرانی ها، سوء مدیریت‌ها و عدم اشراف به امور مشکلات بسیاری در کشور بوجود آورده بود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: در دولت‌های قبل با وجود مطرح شدن شعار عدالت و رفع محرومیت روز به روز بر میزان محرومیت کشور افزوده می‌شد.
جهانگیری تاکید کرد: در سال ۹۲ به تعبیری ساده سفره روستاییان در مقایسه با سال‌های قبل از آن بیش از ۳۵ درصد کوچک‌تر شده و زندگی آن‌ها با دشواری هایی روبرو بود.
وی گفت: در بخش خدمت رسانی به مردم مانند آب و برق رسانی و راه سازی هم وضعیت چندان مناسبی وجود نداشت این در حالی است که ما از ابتدای انقلاب برای این کار بسیج شده بودیم.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مهمترین مسئله این است که مدیر بداند که مشکل و راهکار چیست و برای برون رفت از مشکلات چه کار باید کرد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 654

آخرین خبر