پخش زنده

اخبار انتخابات

قالیباف آمده تا رئیس جمهور شود

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: وضعیت کشور قابل تداوم نیست و ما به دنبال پیروزی در انتخابات هستیم.

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد دهقان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در نشست خبری که در خبرگزاری تسنیم برگزار شد اظهار داشت: ما به دنبال پیروزی در انتخابات هستیم چرا که وضعیت کشور قابل تداوم نیست.

وی با اشاره به اینکه اوضاع اقتصادی، فقر، رشد آسیب‌های اجتماعی و حاشیه‌نشینی ما را از آرمان‌های انقلاب دور کرده است، ادامه داد: درست نیست عده‌ای به زندگی شاهان عادت کرده باشند و با انواع برنامه‌ها در کشور حاکم باشند.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با بیان اینکه جریان دولت سال‌ها بر کشور حاکم بودند تصریح کرد: با در نظر گرفتن هشت سال دولت اصلاحات، هشت سال دولت کارگزاران و چهار سال هم دولت روحانی می‌توان دریافت که این جریان سال‌ها و قریب به سی سال در کشور حاکم بوده‌اند و شخص آقای روحانی سیزده سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بود و عادلانه و صادقانه نیست بعد از دوران کاری‌شان مظلوم‌نمایی کنند و نقش اپوزیسیون را بازی کنند.

دهقان ادامه داد: متاسفانه در روستا و شهرستان‌ها مردم را تهدید می‌کنند تا به رقبای روحانی رای ندهند. آقای روحانی ژست اپوزیسیون به هر کسی بیاید به شما یک نفر نمی‌آید.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با تاکید بر اینکه مشکل کشور سیاسی نیست اما برخی می‌خواهند آن را سیاسی جلوه دهند، اظهار داشت: مشکل اصلی کشور ناکارآمدی، سوءتدبیر و سوء مدیریت است و به همین دلیل قالیباف با اصرار جمعی از دوستانش و در آخرین روز ثبت نام انتخابات وارد میدان شد که در این چند روز هم با اقبال عمومی خوبی روبرو شده و مردم به برنامه‌های وی امیدوار شده‌اند.

وی با بیان اینکه تاسف بنده از کسانی است که کشور را در چهار سال خواباندند و هیچ کاری نکردند، گفت: متاسفانه رکود کشور را گرفته، تراز تجاری مثبت ما به شدت کاهش یافته و در اثر سوءمدیریت این افراد میلیون‌ها نفر در کشور بیکارند و منتظر تدبیر مسئولان کشور هستند.

دهقان با بیان اینکه این افراد کارنامه مناسبی ندارند و حال که کسی می‌خواهد در مردم بر اساس تجربه و سوابقش امیدی ایجاد کند نمی‌گذارند، اظهار داشت: رقبای قالیباف میدان بازی از زمین اقتصاد و مشکلات مردم به مسائلی می‌برند که خواست مردم نیست و روحانی همه دولت را تعطیل کرده به طوری که وزرا و حتی رئیس بانک مرکزی همه بسیج شده‌اند که بگویند دیگر کاندیداها نمی‌توانند و تمام هم و غم خود را برای تخریب رقبای روحانی گذاشته‌اند.

رئیس ستاد انتخابات قالیباف تاکید کرد: آنها می‌گویند دیگر کاندیداها نمی‌توانند و نمی‌شود در حالی که باید گفت شما نمی‌توانید و قیاس به نفس می‌کنید و این شما بودید که همیشه پاسخ مردم را به نمی‌شود و نمی‌توانیم دادید.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود قالیباف کاندیدای پوششی است و از انتخابات کنار می‌رود اظهار داشت: اگر قالیباف می‌خواست کنار برود به جهانگیری نمی‌گفت چرا کاندیدای پوششی شده است.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با تاکید بر اینکه قالیباف برای رئیس جمهور شدن به میدان آمده است، اظهار داشت: ما و قالیباف خودمان را جز جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی می‌دانیم اما وی بر اساس کارنامه و سابقه مدیریتی‌اش توان اصلاح کشور را دارد و به هیچ وجه برنامه کنار رفتن ندارد و آمده که رئیس جمهور شود.

وی ادامه داد: رسانه‌های طرفدار روحانی از قالیباف ترسیده‌اند و برای همین دروغ شاخدار می‌گویند که وی از عرصه انتخابات کنار خواهد رفت و بنده می‌گویم این مسائل صرفا شایعه و بداخلاقی سیاسی است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 693

آخرین خبر