پخش زنده

اخبار انتخابات

کاندیداها با اعلام اموال‌شان صداقت خود را ثابت کنند

نماینده مردم کبودر‌آهنگ در مجلس گفت: اعلام اموال کاندیداهای ریاست‌جمهوری و اطرافیان‌شان بیان‌گر صداقت آنهاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از تسنیم، محمد‌علی پور‌مختار نماینده مردم کبودر‌آهنگ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیشنهاد یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری مبنی بر اعلام اموال نامزدها و اطرافیانشان، گفت: اعلام اموال از سوی نامزدها اقدام خوبی است و با این اقدام ابهاماتی که پیرامون برخی از آنها و اطرافیان‌شان وجود دارد، بر طرف می‌شود.

وی با بیان اینکه اعلام اموال نامزدها و اطرافیان‌شان اقدام مفید و موثری است، افزود: این اقدام سبب می‌شود تا مردم بداند که نامزدهای ریاست‌جمهوری چه اموالی دارند و چه طور زندگی می‌کنند و همچنین متعلق به چه قشری از جامعه هستند.

نماینده مردم کبودر آهنگ در مجلس گفت: حضرت علی(ع) به همه کار‌گزاران توصیه کرده که سطح زندگی‌شان در سطح زندگی اقشار پایین مردم باشد.

پورمختار افززود: این اقدام آزمونی است برای نامزدها و آنها می‌توانند در مناظره بعدی اموال خود و اطرافیان‌شان را اعلام کنند. با اعلام اموال از سوی نامزدها مردم متوجه می‌شوند که چه کسی به زندگی آنها نزدیک‌تر است و در نتیجه مردم خودشان انتخاب درستی خواهند کرد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اعلام اموال از سوی نامزدها اثر روانی مثبتی در جامعه دارد، گفت: اعلام اموال از سوی نامزدها سبب جلب اعتماد عمومی مردم می‌شود و همچنین در اعتماد مردم به کار‌گزاران موثر و مفید خواهد بود و همچنین موجب می‌شود که مردم به بر‌قراری عدالت در جامعه امیدوارتر شوند و در نتیجه پای صندوق‌های رای با تعداد بیشتری حاضر شوند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 802

آخرین خبر