پخش زنده

اخبار انتخابات

شناخت بهتر نامزدهای انتخابات در بیتاک

رئيس مركز فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور در خصوص ثبت اطلاعات نامزدها در سامانه بيتاك گفت: با ارسال نامه به 6 نامزد، اطلاع رسانی شده است كه می توانند از اين صفحات استفاده كنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر شجاعان در ادامه نشست خبری امروز خود با اشاره به سامانه بیتاك افزود: در سامانه بیتاك برای هر داوطلب انتخابات یك صفحه خواهیم داشت كه مشخصات هویتی نامزد یعنی آنچه را در روز ثبت نام اعلام كرده و صحت سنجی شده است در این صفحه قرار خواهیم داد.

رئیس مركز فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور گفت: همچنین امكانی فراهم شده تا نامزدها بتوانند از رزومه و سوابق خود، اطلاعاتی را برای آشنایی بیشتر مردم با آنها در این صفحه وارد كنند.

شجاعان گفت: برخی از داوطلبان علاقه مند هستند و از این فضا استفاده می كنند اما ممكن است برخی دیگر از این فضا استفاده نكنند، اما آنچه مهم است هر داوطلب به خصوص داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری هر وبسایت، وبلاگ و مسیری را برای تبلیغات در فضای مجازی در دست دارند باید آن را در این صفحه اعلام كنند و این كار به نفع نامزدها خواهد بود.

او درخصوص روش بارگذاری اطلاعات در این صفحه افزود: ابتدا نامزدها باید وبسایت و یا وبلاگهای خود را مشخص و در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت كنند كه این اقدام به سرعت انجام می شود و پس از دریافت كد شامد، با اعلام این كد در سامانه بیتاك، مسیرهای تبلیغاتی آنها مشخص می شود.

رئیس مركز فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور ادامه داد: اگر افراد بخواهند از مسیرهای دیگری مانند سامانه پیامكی، تبلیغات خود را انجام دهند، آنها نیز باید حتما مطالب و همچنین انتشاردهنده خود را در سامانه بیتاك اعلام كنند.

شجاعان در خصوص ثبت اطلاعات نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سامانه بیتاك گفت: با ارسال نامه به 6 نامزد اطلاع رسانی شده است كه می توانند از این صفحات استفاده كنند.

وی ادامه داد: صفحات اصلی ایجاد شده است اما تاكنون اطلاعاتی را وارد نكرده اند.

شجاعان گفت: این سامانه برای نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس نیز ایجاد و پس از اعلام نامزدهای نهایی شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای آنها نیز صفحه ایجاد خواهد شد.

رئیس مركز فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور گفت: تمام داوطلبان برای هر یك از این سه انتخابات می توانند به این صفحات مراجعه كنند و اطلاعات و سوابق خود را اعلام و مسیرهای تبلیغاتی خود را مشخص كنند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 462

آخرین خبر