پخش زنده

اخبار انتخابات

اعلام اسامی نهایی احراز صلاحیت شدگان انتخابات شوراها

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها گفت: اسامی نهایی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارشنبه 20 توسط فرمانداری‎ها اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرهاد تجری درباره تعداد و زمان نهایی اعلام تائید صلاحیت شدگان در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اظهار کرد: هنوز در حال بررسی آمار هستیم و نتیجه نهایی را فردا اعلام می کنیم.

وی ادامه داد: در جلسه کاری امروز در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به بررسی اسامی ای که از شهرستان ها به دست ما رسیده، می پردازیم.

تجری افزود: در روز 20 اردیبهشت اسامی تائید صلاحیت شدگان نهایی شوراهای شهر و روستا از سوی هیات مرکزی مشخص می شود و از اسامی که بدست مان رسیده ممکن است خیلی ها تائید و نیز تعداد زیادی هم از سوی هیات مرکزی رد صلاحیت شوند.

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: در روز چهارشنبه(20اردیبهشت) لیست نهایی تائید صلاحیت شدگان و نیز افراد معترضی که درباره رای صادر شده هیات نظارت استان شان شکایت داشتند به وزارت کشور و فرمانداریها برای نشر آگهی انتخاباتی و هم برای شروع فعالیت های مجوز دار تبلیغات علنی کاندیداها، تحویل داده می شود.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 413

آخرین خبر