پخش زنده

اخبار انتخابات

افزایش سفرهای استانی آقای میرسلیم در روزهای آینده

رئیس ستاد انتخاباتی سید مصطفی آقامیرسلیم گفت: باتوجه به افزایش اقبال مردم و به ویژه دانشگاهیان به آقای میرسلیم، ‌سفرهای استانی این نامزد انتخاباتی در روزهای باقیمانده از زمان تبلیغات انتخابات افزایش می یابد.

محمد علی امانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: آقای میرسلیم علاوه بر سخنرانی در دانشگاه های تهران ، علم و صنعت ، آزاد اسلامی ، شریف ، امام صادق(ع) و امیرکبیر و حضور در جمع مردم و دانشجویان بابلسر، قم ، ایلام و اصفهان در هفته آینده به اهواز ، کرمان، تبریز و قزوین سفر خواهد کرد.
وی گفت: بعد از برگزاری دو مناظره و سخنرانی های آقای میرسلیم به ویژه در جمع دانشگاهیان و اعلام حمایت دانشگاه امام صادق (ع) از این نامزد انتخابات ، شاهد حضور داوطلبانه مردم در ستادهای انتخاباتی آقای میرسلیم در سراسر کشور هستیم و این افراد برای اعلام حمایت از این نامزد انتخاباتی آمادگی خود را اعلام کردند .
رئیس ستاد انتخاباتی آقامیرسلیم افزود: آقای میرسلیم در مناظره جمعه این هفته که سومین مناظره و با محوریت مسایل اقتصادی است مباحث دقیق و شفافی ارایه خواهد کرد.
وی گفت‌: عمده مشکل کشور بحث تولید و اشتغال است و آقای میرسلیم براساس برنامه ریزی های انجام شده و مشورت با کارگروه اقتصادی حزب موتلفه و بهره گیری از تجربیات خود در این مناظره دیدگاه های خود را مطرح خواهد کرد.
امانی افزود: آقای میرسلیم نسخه علاج بخش کشور را در رونق گرفتن اشتغال و تولید می داند و در مناظره سوم شاهد مواضع دقیق و شفاف این نامزد انتخاباتی در محضر مردم خواهیم بود.
وی گفت: به طور قطع دیدگاه های آقای میرسلیم در جامعه ای که سرشار از نیروهای جوان و مستعد است می تواند اجرایی شود تا شاهد ایرانی سربلند با اتکا به نیروی بالقوه ایرانی باشیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 516

آخرین خبر