پخش زنده

اخبار انتخابات

رفع محرومیت تنها با پخش کردن پول یارانه شدنی نیست

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: هدف باید خدمت به مردم و رفع محرومیت باشد، باید دقت کنیم که رفع محرومیت تن‌ها با پخش کردن پول یارانه صورت نمی‌پذیرد.

به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید مصطفی آقا میر سلیم شامگاه سه شنبه در جمع مردم اسلامشهر در مسجد امام علی النقی (ع) این شهرستان طی سخنانی با بیان این که زاویه داشتن با رهبری فرجام ندارد گفت: اگر کسی که در آینده بخواهد اداره امور کشور را بر عهده بگیرد با رهبری زاویه داشته باشد قطعا کشور به مقصود نخواهد رسید و بر مشکلات مردم افزوده می‌شود.

وی با تاکید بر خشکاندن ریشه فساد در جامعه برای رسیدن به رشد و شکوفایی کشور ادامه داد: اگر در دولت آینده چشم افرادی که روی کار آمدند به جیب مردم باشند مشکل خواهیم داشت، دولت آینده باید دست پاک باشد، مشکلات کشور باید به دست افرادی که آلوده نبوده و به دنبال مقام، فخر فروشی و حقوق‌های نجومی نیستند و دلسوزانه به فکر مردم هستند حل شود.

میرسلیم گفت: من قول‌های «کشکی» نمی‌دهم و با نیت زمینه سازی رشد کشور بر اساس تجربیات علمی و فنی به صحنه آمده ام و در این راه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جوانان استفاده خواهم کرد، اگر می‌بینید شاخصه‌های فوق را دارم به سراغم بیایید و در غیر این صورت به سراغ فرد اصلح بروید، برای رفع مشکل محرومان باید کرامت انسانی آن‌ها حفظ شود و در این راه اقدامات اساسی صورت بگیرد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که تا زمانی که محرومان در جامعه وجود دارند و از مشکلات رنج می‌برند، نمی‌توان کاری از پیش برد، گفت: توزیع یارانه باید برای رفع محرومیت در جامعه باشد و شکل فعلی توزیع یارانه صحیح نیست، نباید هرطوری که شد یارانه را توزیع کرد، هدف باید خدمت به مردم و رفع محرومیت باشد، باید دقت کنیم که رفع محرومیت تن‌ها با پخش کردن پول یارانه صورت نمی‌پذیرد.

وی افزود: اگر به فردی که اهل کار و عمل نیست رای دهید، سرنوشت کشور برای ۴ سال دیگر به فنا می‌رود و این می‌شود که بعد از ۴ سال می‌آید و می‌گوید در آینده می‌خواهم این کار‌ها را بکنم، مردم کسی را می‌خواهند که به جای شعار دادن عمل کند و در این صورت مردم آرامش خواهند داشت.

میرسلیم گفت: دولت باید ابتدا از عملکرد گذشته خود دفاع کند و بعد از آینده صحبت کند، امروز بخش خصوصی به دلیل سیاستهای غلط و ناپایدار دولتی به بیچارگی افتاده و باعث بیکاری عده زیادی شده است.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان گفت: دولت باید خسارات ناشی از قصور خود را بپردازد، چرا که به جای دستگیری، با فشار مالیات و بیمه و موارد از این دست زخم را عمیق‌تر می‌کند و امیدی برای بازسازی نمی‌گذارد.

test
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 935

آخرین خبر