پخش زنده

اخبار انتخابات

تخصص گرایی در فهرست "خدمت"

رئيس ستاد ليست خدمت گفت: در ليست خدمت افرادي متخصص و كارشناس در كنار يكديگر جمع شده‌اند تا با همتي مضاعف شعار «در خدمت شهرمان هستيم» را اعلام كنند

شبکه خبر- به گزارش خبرگزاري صداوسيما؛ پرويز سروري در مراسم اعلام ليست خدمت براي پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر تهران كه با حضور تعدادي از اعضا ليست انجام شد افزود:‌ ليستي كارشناسي بدون چهره هاي سياسي دورهم جمع شديم تا شعار"درخدمت شهرمان هستيم" را اعلام كنيم.وي با بيان اينكه شاهد هستيم ليستي كاملاً كارشناسي و تخصصي به جمع‌بندي رسيده است، خاطر نشان كرد: ما با شعار در خدمت شهرمان هستيم براي شورا برنامه ريزي كرده ايم.
سروري به برنامه هاي اعضا ليست اشاره كرد و افزود: براي هر يك از مناطق تهران دفتري افتتاح مي‌كنيم و هر كدام از نمايندگاني كه از ليست خدمت وارد شورا شدند در يكي از مناطق تهران براي بررسي و حل مشكلات و معضلات شهر حضور خواهند داشت و در مجموع در صحن شورا اين مطالبات را پيگيري خواهيم كرد.
وي تصريح كرد: ما به دنبال آن هستيم كه شهري هوشمند، دانش‌بنيان و بيدار داشته باشيم و به دنبال آن هستيم كه شب‌هاي تهران را فعال كنيم و همين طور كاهش آلودگي هوا و ضريب ايمني را بالا ببريم.
سروري گفت: با دو شيفته كردن تهران مي توان برخي امكانات در شهر در شب ها نيز فعال شوند.
وي با بيان اينكه در 14 سال اخير خدمات خوبي به شهر ارائه شده است گفت: اين خدمات كافي و لازم نيست و نياز است گام‌هايي را با سرعت بيشتري برداريم.
سروري با اشاره به اعضا ليست خاطرنشان كرد: از نوابغ كشوري در ليست خدمت وجود دارد و جوان‌گرايي نيز در اين ليست قابل مشاهده است؛ 7 نفر از اعضاي ليست خدمت از جوانان متخصص، متعهد و با توان شهر هستند و ما با اين ليست نويد يك شوراي پرتحرك را مي‌دهيم.
اين عضو شوراي شهر در دوره چهارم افزود: در عرصه فرهنگي و اجتماعي نيز از علماي توانمندي استفاده كرده‌ايم.
وي ادامه داد: از فعالان دانشجويي و رسانه‌اي نيز در جمع اعضاي ليست خدمت حضور دارند و با توجه به ظرفيت‌هاي اين ليست افق روشني را براي شهر تهران مي‌بينيم.
سروري به حضور 17 نفر از متخصصين مديريت شهري اشاره كرد و گفت: اين نگاه پيام روشني از تخصص‌گرايي در ليست خدمت مي‌دهد.
وي با بيان اينكه وعده داده بوديم كه ليست تخصصي و كارشناسي ارائه كنيم افزود: اعضاي ليست خدمت همتي را براي ايجاد شهري هوشمندتر و بيدارتر خواهد داشت.
سروري گفت: همه اعضاي اين ليست همت خود را خواهند داشت كه كارآمدي نيروهاي انقلاب را به نمايش بگذارند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 922

آخرین خبر