پخش زنده

اخبار انتخابات

رئیسی: کاهش تصدی گری دولت، راه نجات مردم است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم شهریار گفت: کاهش تصدی گری دولت و واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی، راه نجات مردم و پیشرفت و توسعه و آبادانی کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در مصلی شهریار با اشاره به ظرفیت های کشاورزی غرب استان تهران افزود: دولت کار و کرامت، در اولین اقدام، امایش سرزمینی را انجام میدهد تا بر اساس نیاز در بخش کشاورزی و صنعت اقدام کنیم.

سید ابراهیم رئیسی در ادامه با اشاره به بازنگری در محیط زیست گفت: آلودگی زیست محیطی ناشی از مدیریت غیر صحیح ونبود امایش سرزمینی است که باید برای مقابله با الودگی های زیست محیطی در امایش سرزمینی به محیط زیست توجه ویژه ای شود.

او افزود: زنان روستایی و عشایر، زنان تولید کننده در کشور هستند و برای حل دغدغه هایشان باید تحت پوشش بیمه روستایی قرار گیرند.

این نامزد با تاکید بر حل مشکلات ازدواج جوانان افزود: با طراحی حمایت های مالی و مبارزه با فساد بانکی می شود ازدواج را از 700 هزار به یک میلیون نفر در سال رساند.

سید ابراهیم رئیسی با اشاره به اینکه جوانان این مرز و بوم از ویژگی های بسیار ارزشمندی برخوردارند افزود: دولت کار وکرامت تنها در حوزه فناوری اطلاعات می تواند بیش از 400 هزار شغل ایجاد کند و کشور را در جهت درآمد در یک فضای بسیار مطلوب قرار دهد.

وی با انتقاد از مدیریت ناصحیح در بخش کشاورزی افزود: اگر در کنار کشاورز، صنایع تبدیلی ایجاد شود، به ازای هر یک کشاورز، صنایع تبدیلی 4 شغل ایجاد خواهد کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: احداث مسکن برای جامعه یک ضرورت است و در دولت ما از طریق نوسازی بافت های فرسوده، احداث مسکن، تکمیل مسکن مهر و تسهیلات حمایتی میتوانیم یک میلیون مسکن برای جوانان تامین کنیم.

وی در ادامه افزود : توانمند سازی بخش خصوصی یکی از مهمترین برنامه های دولت کار وکرامت است و به دنبال ان هستیم که شرکت های دولتی به طور واقعی به بخش خصوصی واگذار شود و پس از واگذاری هم با استفاده از انواع طرح های حمایتی، سرمایه گذاران و بخش خصوصی را توانمندکنیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: گام اول روزانتخابات است وگامهای بعدی با کمک مردم، برای ابادانی کشور و دوری از فساد بر داشته خواهد شد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 871

آخرین خبر