پخش زنده

اخبار انتخابات

حضور در انتخابات حق وتوی ایرانیان در برابر استکبار

استاندار تهران حضور حداكثری مردم در انتخابات را حق وتوی ملت ايران در برابر استكبار جهانی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید حسین هاشمی در حاشیه نشست با مسئولان دفتر تهران ستادهای انتخاباتی كاندیداهای ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: كشورهای دارای حق وتو، هیچ گاه از آن به نفع ایران استفاده نكرده و نخواهند كرد.
او افزود: آنچه به گفتمان ما در دنیا اعتلا می بخشد و اهمیت ما را بالا می برد و انقلاب اسلامی را بیمه می كند حضور حداكثری مردم است كه تاكنون نیز ثابت كرده اند پیشتازند و 29 اردیبهشت نیز دوباره آن را به نمایش خواهندگذاشت .
هاشمی با اشاره به تاثیرات مثبت برگزاری اینگونه نشست ها به منظوره تعامل بیشتر مدیران ستادها با مسولان اجرایی، آگاهی مدیران ستادها از دیدگاه های یكدیگر، تعامل برای حضور حداكثری مردم و بیان نكات اجرایی و قانونی امنیتی و همچنین گوشزد كردن وظایف ستادهاست .
وی افزود: در این جلسات نظرات و پیشنهادات مختلف مطرح می شود به همین سبب مقرر شد فرمانداران شهرستان های استان تهران نیز با رؤسای ستادهای انتخاباتی كاندیداها در شهرشان جلسات مشابهی برگزار كنند.
هاشمی اضافه كرد: تعامل و همكاری ستادها با مسئولان اجرایی موجب برگزاری بهتر انتخابات و مشاركت حداكثری مردم خواهد شد.
استاندار تهران با تبریك فرا رسیدن نیمه شعبان گفت: تاكنون مشكلات و گلایه جدی از ستاد های انتخاباتی هیچ یك از كاندیداها نداشته ایم كه نشانگر اجرای مُر قانون توسط برگزار كنندگان انتخابات است .
وی اضافه كرد: برخی تذكرات بوده است كه با همكاری مدیران ستادها برطرف می شود .
هاشمی گفت: نصب غیرقانونی پوسترها و بنرها یكی از مواردی است كه بیشتر در مورد مكان ستادها انتخاباتی دو كاندیدا به یكدیگر اتفاق می افتد كه از خود ستادها درخواست می كنیم عكس، بنر و پوسترهای غیر قانونی را خودشان جمع آوری كنند.
هاشمی افزود: احتمال دارد به سبب فرا رسیدن هفته پایانی تبلیغات انتخاباتی كاندیداها برای نصب عكس های بشتر رقابت كنند كه از آنان خواسته ایم قانون را رعایت كنند.
استاندار تهران گفت: از ستاد انتخابات استان تهران از نزدیك در ستادهای انتخاباتی كاندیداها حاضر شوند و نكات لازم را تذكر دهند و نشست امروز با رؤسای دفاتر استان تهران كاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم به منظور تعامل بیشتر با آنان برگزار شده است .

https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 868

آخرین خبر