پخش زنده

اخبار انتخابات

پخش همزمان، امکان استفاده مناسب از برنامه‌های تبلیغاتی را سلب می‌کند

نماینده ستاد محمدباقر قالیباف طی نامه‌ای به پخش همزمان دومین مستند و دومین گفت‌وگوی ویژه خبری این داوطلب انتخاباتی اعتراض کرد.

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، همزمانی پخش دومین مستند محمد باقر قالیباف با دومین حضور وی در گفت‌وگوی ویژه خبری که قرار است به ترتیب از شبکه‌های اول و دوم سیما پخش شود، مورد اعتراض مهدی ذاکری نماینده ستاد محمدباقر قالیباف در صدا و سیما قرار گرفت.

در همین زمینه، ذاکری نماینده ستاد قالیباف با نگارش نامه‌ای به کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اعتراض خود را اعلام و خواستار تغییر در پخش هم‌زمان 2 برنامه این داوطلب شد.

ذاکری معتقد است همزمانی پخش 2 برنامه یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری فرصت مناسب تبلیغات نامزدها در صداوسیما و امکان استفاده مناسب از زمان پخش تبلیغات را از داوطلب سلب کرده و موجب واکنش منفی مخاطبان خواهد بود.

ذاکری با توجه به همین موضوعات، خواستار تغییر زمان پخش برنامه‌های نامزد خود به صورتی‌ است که دو برنامه این نامزد در یک زمان پخش نشود تا فرصت این داوطلب در پخش برنامه هایش از بین نرود.

پیشتر قرار بود مستند محمدباقر قالیباف ساعت 22 امشب (پنجشبنه) گفت‌وگوی ویژه خبری با حضور وی شنبه هفته وی پخش شود اما به دلیل تغییر در زمان برنامه نامزدهای انتخابات، مستند قالیباف همزمان با گفت و گوی ویژه وی پخش خواهد شد که همین موضوع باعث اعتراض ستاد قالیباف شده است.

آمار بازدید خبر: 930

آخرین خبر