پخش زنده

اخبار انتخابات

رئیس جمهور باید در مقابل فساد حساس باشد

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: وقتی به رییس دولت گفته می‌شود در نزدیک او فسادی انجام می شود باید تمکین کند نه اینکه مقاومت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در حسینیه اعظم شهرکرد ، منشا مشکلات کشور را نگاه غلط چشمداشت به بیگانگان برای رفع مشکلات و چهارسال معطل نگه داشتن کشور دانست .

وی گفت : چنین نگاهی سبب تعطیلی پی در پی کارخانه ها ، بیکاری و کوچک شدن سفره مردم شد.

رئیسی افزود : ایا شایسته است ملتی که جهانیان را از شجاعت و شهامت خود حیرت زده کرده اند گرفتار مشکل باشند؟

وی تصریح کرد: مردم مشکلات مالی را تحمل می کنند اما فساد اداری و تبعیض را هرگز.

رئیسی گفت : چرا با زیاده خواهی عده ای عافیت طلب تمام نقدینگی کشور صرف شماری شود و میلیون ها جوان دچار مشکل باشند؟

وی در ادامه سخنانش در حسینیه اعظم شهرکرد افزود : حرف ما حرف همه مردم است ، اگر صدای اعتراض مردم به وضع موجود را نخواهید بشنوید به زودی خواهید شنید .

وی گفت : حرف و خواسته ما خواسته مردم است توضیح دهید چرا نقدینگی سه برابر و کارخانه ها تعطیل شده است چرا به جای توضیح تهمت می زنید ؟ مردم عقل دارند و تفاوت حرف درست با شعار انتخاباتی را می فهمند .

رئیسی با تاکید بر ممکن بودن اشتغالزایی به طرح این پرسش پرداخت که اگر نمی توانید اشتغالزایی کنید چرا وارد عرصه انتخابات شده اید؟

وی با تقبیح رقیب هراسی تاکید کرد: به جای ترساندن مردم از رقیب در قبال عملکردتان توضیح دهید ، ما دیواری بلند میان حقوق مردم و چپاولگران خواهیم کشید .

اجتماع کنندگان در حسینیه اعظم شهرکرد با سردادن شعار « شعار هر ایرانی ، خداحافظ روحانی » سخنان رئیسی را تایید و از دولت انتقاد کردند.

وی ، اشتغالزایی برای جوانان ، رفع نگرانی جوانان برای بهره مندی از شغل با کرامت و حفظ حقوق زنان را حقوق شهروندی دانست و تاکید کرد : حرف درمانی بس است نوبت اقدام و عمل است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 690

آخرین خبر