پخش زنده

اخبار انتخابات

اگر از قاچاق کالا و ارز جلوگیری کنیم، تولید شغل می شود

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر از قاچاق کالا و ارز که همان 25 میلیارد دلار است جلوگیری کنیم با همان می توان شغل ایجاد کرد.

محمد باقر قالیباف در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما، گفت: اگر از قاچاق کالا و ارز که همان 25 میلیارد دلار است جلوگیری کنیم با همان می توان شغل ایجاد کرد و حتما باید از سرمایه داخلی و خارجی نیز در این زمینه استفاده کنیم.
وی درباره ایجاد 5 میلیون شغل افزود: امروز شایعاتی که درست می شود بیشتر از جانب دولت است.
وی گفت: می گویند امکان ایجاد شغل نیست و این عددها را بنده از کجا می آورم؟.
قالیباف افزود: من می گویم براساس برنامه ششم که تصویب و ابلاغ شده است و متاسفانه دولت آن را ابلاغ نکرد و این برنامه از طرف مجلس ابلاغ شد، باید یک میلیون و دویست هزار شغل ایجاد کنیم .
این نامزد انتخابات ریاست جنهوری گفت: این درصورتی است که سالانه یک میلیون و 200 هزار نفر نیز جویای کار به بازار کار اضافه می شود یعنی اگر دولت نتواند این شغل را ایجاد کند معنی آن این است که جوانانمان را تباه کرده ایم.
وی افزود: ما باید این کار را انجام دهیم و حتماً می توانیم با استفاده از منابع و روش ها این کار را انجام دهیم.
قالیباف گفت: در همین حوزه مسکن و کشاورزی اگر بتوانیم مسکن را رونق دهیم مهندسان ما مجدداً مشغول خواهند شد و در حوزه کشاورزی نیز اگر واردات کاهش پیدا کند مطمئناً شغل های جدیدی ایجاد خواهد شد و ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

حتما موضوع مناظره روز گذشته را پیگیری قضایی خواهم کرد
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بنده حتماً موضوع مناظره روز گذشته را که از سوی آقای جهانگیری مطرح شد پیگیری قضایی خواهم کرد.
محمدباقر قالیباف در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛​ درخصوص سخنان روز گذشته آقای جهانگیری درباره واگذاری املاک گفت: بنا نیست در مناظرات حرف هایی زده شود که سندیت ندارد.
وی گفت: به هر حال ایشان عدد و رقمی را گفتند و حرفی را زدند که دادستان محترم کل و دادستان تهران قبلا این حرف را رد کرده و گفته بودند این وجود ندارد ولی متاسفانه ایشان دوباره آن را تکرار کردند.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: طبیعتا این تخلف آشکار و دروغ بزرگی است و این حرفها غیرمنطقی است، نه سندی ارائه دادند و خلاف نظر دادستان کل صحبت کردند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 706

آخرین خبر