پخش زنده

اخبار انتخابات

قالیباف: ادامه وضعیت فعلی یعنی ادامه بیکاری و رکود

قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه وضعیت فعلی را ادامه بیکاری و رکود خواند و افزود: در دولت مردم به وسیله خود مردم اقتصاد کشور را نجات خواهیم داد.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آقای قالیباف افزود: رئیس محترم دولت فرمودند این مشکلات تا 40 سال دیگر هم حل نمی شود و بعضا تا 100 سال دیگر هم حل نمی شود، جناب آقای روحانی این مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر حضرت نوح.

نگاه کنیم دنیا چطور حرکت می کند و از ظرفیت ها و قابلیت ها استفاده کنیم و با مدیریت، تکنولوژی و روشهای جدید می توانیم اجرای پروژه ها در همه زمینه ها از جمله اشتغال، عمران، کشاورزی و ... را با سرعت 10 برابر به پیش ببریم.

او افزود: می توانیم ارزش افزوده را به سه برابر تبدیل کنیم، زمان بخریم، هزینه ها را کم و از کار مردم گره گشایی کنیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه ریزی کرده ایم که در دولت مردم اقتصاد را مردمی کنیم و جلوی رانت ها و آن 4 درصد را بگیریم.

مدیریت نسل جدیدی بیاویم و از رویکرد ها روش های جدید استفاده کنیم.

او با تاکید بر اجرا و عمل گفت: باید با برنامه ریزی دقیق هم خوب کار کنیم و هم با خرد جمعی کار خوب کنیم.

قالیباف افزود: در دولت مردم مصمم هستیم قشر آسیب پذیری را که امروز هیچ فرصتی برای ایستادن ندارد مورد توجه قرار دهیم از این رو در اولین قدم به محرومان و مستضعفان رسیدگی خواهیم کرد و به صورت اورژانسی مسایل و مشکلات آنها را کاهش خواهیم داد و حتما یارانه آنها را اضافه خواهیم کرد تا رکود و گرانی، آن ها را از پا در نیاورد.

او گفت: به جوانان از کار بازمانده، اخراج شده و افراد دارای مهارت 250 هزار تومان کارانه خواهیم داد و به مراکز اشتغال معرفی خواهیم کرد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به توجه ویزه به زنان سرپرست خانوار، تاکید کرد: در شهر تهران نیز با وجود آنکه مسئولیت مستقیم نداشتیم بر اساس وظیفه اسلامی و انسانی به این اقشار توجه و کمک کردیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: برجام موجود با همه انتقادات دلسوزان و متخصصان یک سند و تعهد ملی ما است.

دکتر محمد باقر قالیباف طی سخنانی در گفتگوی ضبط شده تلویزیونی با مردم ایران در قالب برنامه «با دوربین» از شبکه یک سیما، تصریح کرد: ضمن تشکر از زحمات دولتمردان در این زمینه باید بگوییم حرف مردم ما امروز خوب و بد بودن برجام نیست، حرف مردم این است که می گویند چرا موضوع دولت تنها برجام شده است.

نتیجه برجام چه تاثیری در زندگی ما داشت. چرا ما تعهدات خود را اجرا کردیم اما آنها تعهداتشان را اجرا نکردن و دولت نتوانست حق ما را از آنها بگیرد؟

او افزود: باید تلاش کنیم حق مردم را بگیریم و مردم بتوانند از فرصت از دست رفته استفاده کنند. مردم گله مند هستند که چرا دولت همه کارها را تعطیل کرد و موضوعش تنها برجام شد.

او گفت: چرا فرصت های برجام برای تولید داخلی نیست اما برجام فرصت بزرگی برای فروش کالاهای خارجی به ایران شد.

البته دولت خودش قبول دارد به هر دلیلی به بخش عمده ای از وعده های خود نتوانست عمل کند اما توقع ما این نیست که گفته شود ما توانستیم با برجام سایه جنگ را از این کشور دور کنیم.

قالیباف افزود: این حرف منصفانه ای نیست، مردم عزیز ما می دانند و از این باب از سربازان و امیران و سرداران و قهرمانان خود متشکر هستند، از افرادی همچون سردار قاسم سلیمانی و شهدای دفاع و مدافعان حرم همچون شهید همدانی، نظری، غلامی و بلباسی که امروز آرامش و امنیت را در کشور برقرار کردند در شرایطی که پرورش دهندگان تروریست در اروپا و کشورهای منطقه دچار نا امنی هستند.

این حرف را نگویید که ماسایه جنگ را از سر کشور دور کردیم.

او گفت: مردم کشور باور دارند گه دشمن اصلی کشور فقر، بیکاری، رکود و گرانی است. اگر مرد هستیم بایستیم و به همت جوانان خود با این دشمن مبارزه کنیم.

اگر سایه فقر و گرانی و بی رونقی را از سر کشور برداشتیم و کشور را عزتمند کردیم و توانستیم مبارزه کنیم و امنیت، آسایش و آرامش را به کشور بیاوریم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مشکلات فرهنگی و اجتماعی، تاکید کرد: توجه به مسایل فرهنگی نیز از مسیر اقتصاد خواهد گذشت.

دکتر محمد باقر قالیباف طی سخنانی در گفتگوی ضبط شده تلویزیونی با مردم ایران در قالب برنامه «با دوربین» از شبکه یک سیما، گفت: در جامعه ای که هر روز فاصله فقیر و غنی زیاد شود از اخلاق، ایمان، آزادی، نشاط و شادی خبری نخواهد بود.

او افزود: 29 اردیبهشت روز خداحافظی با کسانی است که می گویند نداریم، نمی شود و نمی توانیم و انشالله با انتخاب مردم و تشکیل دولت مردم، دولتی از مردم، با مردم و برای مردم که معتقد است هم داریم، هم می شود و هم می توانیم.

قالیباف افزود: به امید یکایک شما مردم هستیم که همیشه گره گشا بوده اید و شما بودید که همیشه برای ایران عزیز و اسلام افتخار آفریدید.

همه دست به دست هم دهیم ایران مثل همیشه افتخار آفرین بدرخشت و ایرانی افتخار آفرین زندگ

آمار بازدید خبر: 485

آخرین خبر