پخش زنده

اخبار انتخابات

برخلاف این دولت باید دولتی بیاید که با رهبری زاویه نداشته باشد

سید مصطفی آقا میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مسجد ارشاد اهواز گفت: بررسی من نشان می دهد دولت یازدهم از بینش خاصی برخوردار است و ان کنار امدن با کدخداست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وی درباره بینش خاص دولت یازدهم افزود: این دولت معتقد است که مشکلات کشور از طریق مذاکره مستقیم با آمریکا قابل حل است.
میرسلیم گفت: دلیل من آن است که دولت یازدهم این طور اعلام کرد که در تحریم هستیم و حل مشکلات در کنار آمدن و گفتگو با کدخداست در غیر این صورت برای نان و آب هم مشکل داریم و این امر را به مردم قبولاندند.
وی افزود: برخی از وزیران کابینه دولت یازدهم هیچ احترامی برای ملت ایران در نزد بیگانگان نگذاشته اند.
میر سلیم درباره توافق برجام گفت: بعد از دو سال متنی را امضا کردند که تحریم ها را معلق کردند و لغو نکردند.
وی ادامه داد: بعد از چند سال مذاکره ملت های جهان فهمیدند که دنبال سلاح هسته ای نبوده ایم و این در دنیا مشخص شد به گونه ای که حتی اوباما در اواخر دولتش اعتراف کرد که ایران فتوا دارد و بر اساس شرع اسلام قائل به سلاح نیست ولی آنها قصد داشتند ما را خوار کنند و سپس به ما بی اعتنائی کنند.
میر سلیم گفت: هنوز هم مسئله حل نشده است و برای ورود کالاهای مهم مشکل داریم و تنها راهی که باز شده فروش نفت است ولی پول آن هم بر نگشته و کشور ما بازار مصرف تولیدات خارجی به جای پول شده است.
وی افزود: اکنون تولیدات ما از جمله پوشاک ورشکسته است در حالی که ما بهترین کیفیت را در صنایع پوشاک داریم.
میرسلیم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پارسال150هزار نفر ازجوانان با استعداد ایرانی از کشور رفتند و دنیا هم از آنها بهره می برد.
وی افزود: در مرکز تحقیقات صنعتی با کمک جوانان قابلیتی را ایجاد و به دولت اعلام کردیم اما دولت توجه نکرد و به دنبال زد و بند رفتند. آیا این توجه به جوانان و خودکفایی و فرماندهی اقتصاد مقاومتی است؟ ظاهراً تحریم برای فرانسه و ایتالیا و سایر دولت ها برداشته شد که بتوانند منافع خودشان را تامین و با کالای چینی در بازار ایران رقابت کنند.
میر سلیم ادامه داد: دوران جنگ تحریم های به مراتب سخت تری داشتیم. در آن زمان جهاد خودکفایی در جبهه و در پشت جبهه با اعتقاد و کار انقلابی کار را جلو بردند اما این دولت اعتقادی به این ندارد.
وی افزود: دولت می خواهد با فروش نفت و واردات کشور را اداره کند و برای همین است که این دولت یواشکی سند2030را امضا می کند. سند2030منحصر به آموزش و پرورش نمی شود و مسائل امنیتی، اقتصادی، سیاسی و صنعتی را در بر می گیرد.
میرسلیم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمنان می خواهند ما در برابر کشتار مردم یمن، فلسطین و سایر جاها ساکت باشیم اما سکوت در قبال استکبار با مسلمانی و آدمیت و انقلابی بودن همخوانی ندارد.
وی افزود: در مقابل دولت یازدهم باید دولتی روی کار بیاید که انقلابی و پیرو رهبری باشد تا مشکلات حل شود.
میر سلیم گفت : در اندیشه ما ولایت فقیه نیابت از امام زمان دارد و کار مجلس خبرگان تشخیص نایب امام زمان است نه انتخاب آن.
وی افزود: باید دولتی روی کار بیاید که با رهبری زوایه نداشته باشد.
میر سلیم گفت: عجله در برداشت منابع نفتی باعث سوزاندن گازی می شود که ارزش آن برابر 2 ماه یارانه است.
وی افزود: ما قدر مردم، منابع،آب وکشاورزی خوزستان را ندانستیم. ساخت سدگتوند اشتباه فنی بود و باید آن را به مردم بگوییم.
میر سلیم در رابطه با روابط خارجی هم گفت: این دولت فقط مذاکره با آمریکا را قبول دارد و گفتگو با همسایگان را قبول ندارد. رئیس جمهور حتی یک بار به زیارت عتبات نرفته است ولی با مدیر کل لوگزانبورک دیدار می کند.
وی افزود: برخی در همدان برای چند تا رأی می گویند عزیزان ما در حصر هستند بنابراین اگر سران فتنه عزیزان شما هستند شما صلاحیت ندارید.
میر سلیم گفت: به نظر ما دولتی باید روی کار بیاید که پرچمداری رهبری را بپذیرد یعنی دولتی باشد با اعتقاد کامل به ولایت فقیه و وزیرانی کاردان که برای فداشدن در راه مردم و انقلاب آماده باشند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 596

آخرین خبر