پخش زنده

اخبار انتخابات

چک برجام را با تشکیل دولت انقلابی نقد می کنیم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: چک برجام را با تشکیل دولت انقلابی نقد می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، این نامزد ریاست جمهوری در مصلای تبریز گفت : این نگاه باید اصلاح شود که قراردادها سایه جنگ را از کشور دور کرده، خیر این هدف با اجتماعات عظیم مردمی محقق یافته است.
وی حضور مردم در صحنه را کلید بازکردن قفل مشکلات دانست و تاکید کرد: بیگانگان مشکلات کدام کشور را رفع کرده اند که ما به آنان چشم داشته باشیم.
رئیسی همچنین گفت : باید در عمل و نه در حرف و تزئینی به جوانان فرصت داده شود.
این نامزد ریاست جمهوری، فقر و تعطیلی کارگاه های تولیدی را از مشکلات کنونی کشور دانست و افزود : تولیدات چرم آذربایجان در دنیا شهرت دارد چرا دچار مشکلند؟ 250 هزار کارگاه تولیدی در کشور یا تعطیل و یا به کارگاه توزیعی تبدیل شده اند .
وی ، واردات بی رویه کالاهای غیرضروری را یکی از علل تعطیلی کارگاه های داخلی دانست و از افزایش دوبرابری واردات کالاهای چینی در این دولت انتقاد کرد.


حجت الاسلام رئیسی گفت: بنیه دفاعی و موشکی مورد تردید قرار گرفت که چرا نیروهای نظامی ما توان ما را نشان دادند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم تبریز افزود: سند 2030 امضا شد تا سند تحول اموزش و پرورش داوطلبانه کنار بگذارند.
رئیسی گفت: بیگانگان سراغ برخی کشورهای دیگر مانند لیبی هم رفتند ابتدا صنایع هسته ای و بعد موشک هایشان را بار کردند به این امید که تحریم ها برداشته شود اما در نهایت چه شد ؟ مگر اقتصادش فرونپاشید ؟
این نامزد ریاست جمهوری گفت : چرا پنجاه درصد ظرفیت اقتصادی و تولیدی کشور تعطیل شده است؟ چرا نگاه به بیگانه برای رفع مشکلات کشور وجود دارد ؟ این آسیب بزرگی است که یک جلوه اش در اقتصاد است و جلوه های دیگری هم دارد.
رئیسی تصریح کرد: سینه من صندوقچه اسرار بسیاری است که به علت اخلاق و قانون مداری لب به سخن نگشودم.
وی گفت: من هم سخن بسیار دارم اما حتی برای تولید فیلم تبلیغاتی ام تاکید کردم که مضمونش ، زبان حال و مشکلات جوانان و بیکاران و فقرا باشد .
رئیسی گفت: چک برجام را با تشکیل دولت انقلابی نقد می کنیم .
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت: ما با تشکیل دولت انقلابی ، چک برجام را که نقد نشده است ، نقد میکنیم.
وی افزود: با تشکیل دولتی که کار کند نه تجارت و فعالیت در بخش خصوصی ، کار کند می توان نیازهای مردم و جوانان را با حفظ کرامتشان تامین کرد.
این نامزد ریاست جمهوری در پاسخ به این شبهه دولتمردان درباره انتقال مردم در اجتماعات انتخاباتی گفت : اگر به اعتراض و خواست جوانان توجه نکنید روزی توجه خواهید کرد که دیر خواهد بود .
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 459

آخرین خبر