پخش زنده

اخبار انتخابات

تحول اقتصادی اولویت نخست دولت مردم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شعار اقتصادی دولت مردم را تحول اقتصادی دانست و گفت : این موضوع در اولویت برنامه های اینجانب است که شامل اصلاح ساختار مالیاتی ، گمرک و نظام پولی و بانکداری می شود .

محمد باقر قالیباف پیش از حضور در استودیوی برنامه گفتگوی ویژه خبری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما قاچاق کالا وارز، دلال بازیها و واردات بی رویه را از مهمترین موانع ومشکلاتی برشمرد که پیش روی نظام اقتصادی کشور قرار دارد.
وی تاکید کرد : مبارزه با این عوامل محور برنامه های اصلی دولت مردم است .
او در پاسخ به این سوال که مهمترین مراجعات مردم به آقای قالیباف چیست ؟ گفت : بیشترین موضوع بیکاری و اشتغال است موضوعی که متاسفانه به دلیل ناتوانی مقامات دولتی به آن توجه نشده است.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از دیگر مواردی که باعث شده است به شهردار تهران در این روزها مراجعه کنند مشکلات زیستی آنان دانست .
قالیباف راه حل اساسی و اقدام فوری برای حل معیشت مردم را بویژه کسانی که در فقر مطلق به سر می برند سیاست های مربوط به هدفمند کردن یارانه ها دانست .
وی در پاسخ به این سوال که بستگان و اطرافیان درخواست شغل از شما دارند پاسخ شما چیست ؟ گفت : من در تهران وابسته خاصی ندارم اما افرادی که عموما به من مراجعه می کنند جویای شغل هستند ولی با این حال امکان اینکه من بتوانم برای آنها شغل ایجاد کنم محدود است و گاها برخی از آنها از من دلخور می شوند .
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه مشکل اصلی اقتصاد ایران امروز بیکاری ، رکود و گرانی است اولویت اول خود را در این حوزه افزایش درآمدهای کشور چه به صورت ریالی و چه بصورت ارزی دانست و گفت : من تلاش خواهم کرد با افزایش سرعت وبهره گیری از تکنولوژی به این مهم توجه ویژه کنم .
قالیباف توجه به تولید کنندگان را از برنامه های اصلی خود برشمرد .
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 465

آخرین خبر